Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník jarekol
Vloženo 29.12.2022
Aktualizováno 11.3.2024

Spolehlivá a pěkná motorka.Zvládne i jízdu ve dvou na delší tratě.

Motorka koupena od Holubmoto - Velmi ochotný

První dojmy - První dojmy z jízdy byly překvapivé,i když jsem měl z ní trochu obavy,nad míru mě překvapila.Není co bych jí vytkl.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající i pokročilé motorkáře, kteří mají rádi pohodovou i drsnější jízdu.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti,padací rámy,kryt pod motor,3x kufr,kryt vodního chladiče,držák navigace.Přídavný zadní blatník.

Mám vyzkoušeno více motorek,pak jsem natrefil na tento model a velice mě překvapil jízdními vlastnostmi,spotřebou. Okamžitě mi padla do ruky..Na to, že to je objem 650, úplně to stačí,nejsem žádnej střelec, na odreagování je skvělá.Několik tisíc kilometrů mám na ní najeto a je naprosto spolehlivá,jak na silnici tak v lehčím terénu.

Martas38
Martas38 napsal 01.01.24 v 11:58 10b.

Moc hezá motorka Přeji spoustu zážitku a ať dělá jen samou radost

Hunyady
Hunyady napsal 01.01.23 v 01:44 10b.

Hezký Stromek. U nové se nějak nedokážu srovnat s designem předního světla. Ať Ti dělá jen radost .
Zdravim z Holomóca

Jarda40
Jarda40 napsal 29.12.22 v 22:27 10b.

Vypadá super . Měl jsem ho 7 roků.

context
context napsal 29.12.22 v 19:26

Krásny stromek přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu nejen v nadcházejícím roce a kolama jenom dolů

context
context napsal 29.12.22 v 19:26 10b.