Yamaha XT1200Z Super Tenere (2015)

Vlastník Šíma68
Vloženo 25.12.2022
Aktualizováno 25.12.2022

Je to krásnej stroj a už se těším na sezonu.

Honda CRF1100L Africa Twin: O Africe jsem snil a také jsem si ji slíbil. Ale pak se mnou začla občas jezdit manželka,transalp byl malej a na naše a moje ježdění mě vyšla suprtenerka nejvhodnější

První dojmy - Než jsem nasednul,tak respekt a trochu obavy. Přece jen předešlý transalp 650xl byl o dost menší a lehčí,tenerka je opravdu pořádnej kus motorky. Ale jak jsem se rozjel??? .Zatím jsem najel pár km ale první dojem je ,že to je ono to jsem chtěl.

Motorku bych doporučil pro - Zatím jsem moc nenajel ale určitě na dlouhé cesty

Doplňky na motorce - Motorka je plně vybavena. Kufry,padáky,vyhřívané hefty,tempomat. Karbonové doplňky ala worldcrosser. Výfuk akrapovič

Motorka je cestovatelský stroj,manželce se na ni také líbí. Ale zkušenosti teprve budu zbírat

kulda
kulda napsal 26.05.23 v 14:04 10b.

krásná můj sen chci vyměnit za Yamaha Wild Star 1600 nebo koupit jako druhou ?

VB79
VB79 napsal 26.12.22 v 17:31 10b.

Věřím tomu že budeš HODNĚ spokojenej, já jí mám už dva roky a jsem moc spokojenej, je pravda že jsem si na ní musel trochu zvykat, kvůli té váze a kvůli tomu už mám i pár škrábanců na padacích rámech, ale na dlouhé cestování je skvělá. Tak ať ti dělá jen radost a kolama dolů...

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 25.12.22 v 17:56 10b.

Užívej, je to nenáročný a spolehlivý univerzál . Super výbava .

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 25.12.22 v 13:09 10b.

Tenerka je skvela motorka a az na tu hromskou vahu nema zadnou slabinu. Vybornej a spolehlivej univerzal