BMW K 1200 LT (2004)

Vlastník Golem
Vloženo 24.12.2022
Aktualizováno 13.6.2023

Po dlouhém zvažování přišel čas změny. Předchozí Tenere absolutně nesedělo mojí manželce. Chybělo ji pohodlí které měla již dříve.

Motorka koupena od FIRMA:Motozone (Třebíč) - Maximální rychlost a vstřícnost včetně ochoty . Raketová domluva a doprava. Mohu jen plně doporučit nákup u tohoto prodejce.

BMW K 1200 GT: Chybělo pohodlí pro spolujezdce

První dojmy - Na první pohled mne uchvátilo jak je robusní a majestátný. Za druhé ty sedadla jak jsou koncipovány pro naše zadky. Než jsem se zajímal o tento kousek byl jsem se nejdřív podívat na živo jak tento obr vůbec vypadá naživo. A bylo rozhodnuto že toto je naše další etapa.

Motorku bych doporučil pro - Kdo se nebojí osedlat divocha a má na něj páru.

Doplňky na motorce - Instalován diodový voltmetr s usb porty přímo na aku přes vypínač a vyměněny skla předních blinkrů. Osazení nových žárovek do předních světel od Osramu. budu muset nechat předělat přední sedlo které se zdá že je snížené.

Zkušenosti mám již z dřívějších GW proto se nebojím vstoupit do nové kapitoly. Každopádně se už nemohu dočkat až spolu vyrazíme na cestu . Oproti GW je tohle mazlík. Co se my líbí je elektrický stojan, centrální zamykání na dálku a vyhřívané rukojeti v základu včetně sedadel. Poujetí 1000km mohu říci že jízda je super jak pro mne tak manželku. Brzdy jsou brutál , stačí malinko přišlápnout a stojí moto na místě. Podvozek je taky fajn jen jsem neměl možnost zatím vyzkoušet v plné zátěži. Co se týče spotřeby tak ta ustála na 4,9L což je fajn a to se s mazlíkem nemažu. Na delší cestě je výhodou tempomat . Pro přehled stavu aku a alternátoru jsem namontoval i voltmetr. Zatím jsem nezjistil jaká cesta mazlíkovi nevyhovuje. Dle mého názoru je manipulace pro mne dost dobrá, v případě posunu dozadu dám zpátečku a jedu.

Volvis napsal 04.04.23 v 22:05

Super čalounění

Volvis napsal 08.03.23 v 13:34

Volvis napsal 07.03.23 v 13:51

...ještě něco...Hlavně vyměnit komplet brzd.kapalinu v celém systému!!!...kvůli ABS...!!!

Volvis
Volvis napsal 07.03.23 v 13:41 10b.

Neboj.Žena si bude vrnět blahem .Lepší pohodlí není ani na GW .

Trinnlee
Trinnlee napsal 25.12.22 v 19:05 10b.

No to je pořádnej mazlík..to je moje RT poloviční..ale krasavec...tak at to jezdí