BMW R 1200 GS Adventure (2015)

Vlastník M1Far1osh
Vloženo 23.11.2022
Aktualizováno 21.7.2023

44 let na světě, tak už byl asi čas i na tuto kapitolu. Modrý advík, příjemné svezení. Uvidíme, zda se reputace téhle motorky potvrdí.

Motorka koupena od FIRMA:MOTO HB (Havlíčkův Brod) - Vše jak bylo popsáno inzerátem. Doporučuji.

Aprilia Tuareg 660: Novinka na trhu, zkušenosti s dodací lhůtou nových dílů a spolehlivostí ještě v době pořízení BMW nebyly.
Yamaha XT1200Z Super Tenere: Moc pěkná, nádherná, ve výbavě Worldcrosser, ale plastové kufry a bez vyhřívaných řidítek, cena po dovybavení na úrovni BMW, větší nájezd než BMW a rok výroby stejný jak BMW. A už jsem ji měl, BMW jsem ještě nezkusil, navíc bylo s elektronickým podvozkem.

První dojmy - Až na humpolácké řazení 1,2,3 rychlostního stupně výborný dojem. Motocykl přivezen 180km po ose a při 2°C a mlze jsem měl mokré pouze špičky u bot.Cestování mu tedy jde. Dobře se dá dosáhnout oběma nohama celou plochou na zem.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny. Ostatně jako každá jiná motorka.

Doplňky na motorce - 3x origo alu kufr.

Protože jsem chtěl zjistit, co je na té legendě pravdy a hlavně se mi modely 13-18 LC líbí.
Vše, myslím, už bylo popsáno jinými majiteli dávno přede mnou. Servis v místě práce. Ochota servisu(čeká mě svolávačka na kardan). Podobné dojmy z jednání mám jen s Yamaha Kabourek v Písku a Honda Velsbike v Jinačovicích mezi Brnem a Kuřim.