Ducati 748 (2002)

Vlastník -KAR-
Vloženo 27.10.2022
Aktualizováno 6.3.2023

Dvě kola, rám, motor, řídítka, nádrž, sedátko, tři analogové ukazatele a nějakej ten papundekl. Je pro radost z řízení potřeba něco víc?

Ducati 998: Jsem socka.

První dojmy - Tvrdá, maličká, celkem hlučná, pro někoho asi slabá. Ale hlavně, plná emocí.

Motorku bych doporučil pro - Staromilce co nefandí elektronickým nesmyslům a toho, co rád špagety a rajčata.

Doplňky na motorce - Otočené řazení (na tu spávnou stranu ).
Z koncovek výfuku někdo ukradl přepážky. Je to doplněk?

Pokukoval jsem po ní cca dvacet roků. pak mě napadlo se zkusit svézt, s tím, že mě to konečně přejde. Opak byl pravdou.

Tato špageta se k údivu všech necítí dobře na polní cestě ale na asfaltu. Bohužel ne na tom, co nás v ČR obklopuje. Pro lidovou tvořivost silničářů opravdu pochopení nemá.
Tam kde na hrbolcích jede pošťák s dodávkou 110km/h bez zvednutého obočí, tam si v 90km/h usmyslí, že ve struze se jí určitě pojede líp a směle se tam vydá.
Vliv na tom má nejen tuhý podvozek ale i nízká přední pneu 120/60, která nemá chuť toho moc žehlit.
U nás asi ideálně Brno, Most, Sosnová...
Určitě mezi dnešní konkurencí nebude ani zdaleka nejrychlejší. Ale pro toho, kdo si chce užívat a ne si zvětšovat pinďoura zmenšováním času na kolo, toho určitě nezklame.

Taliján
Taliján napsal 24.11.22 v 23:39 10b.

Mas to pekny a ve velkym stylu

bruttopyr
bruttopyr napsal 10.11.22 v 21:05 10b.

Krásná! Tuhá? Alespoň si každou vyjížďku zapamatuješ.
A ten výkon bohatě stačí.

Bothrops
Bothrops napsal 03.11.22 v 19:42 10b.

nadherna, nejsem socka a chtel jsem 20 let 996/8. strach ze me nekde vysere byl ale silnejsi. at slouzi, 748 zni nejlip podle me.

Paulano
Paulano napsal 03.11.22 v 09:53 10b.

Wanislav
Wanislav napsal 03.11.22 v 07:42 10b.

Paráda pane