BMW R 1150 GS Adventure (2001)

Vlastník Freeangel
Vloženo 25.9.2022
Aktualizováno 25.9.2022

GSo mě lákalo dlouho, v minulosti jsem si i vyzkoušel 1200 GSA a byl z něj nadšen. 1150 jednosvíčka bez ABS jsem zvolil z důvodu 1/2 až 1/3 ceny oproti 1200GSA. Navíc 1150 se mi líbí tím jaké je to kladivo, je spolehlivé a ... Igor Brezovar...

Triumph Tiger 800 XC: cena

První dojmy - Motorka je fakt obrovská. Se všemi doplňky co má na mě působí tak, že až se jedno pondělní ráno naseru, tak nasednu a vyrazím na cestu kolem světa. Jeho váha zmizí po rozjetí a přidání plynu. Do zatáček je až podezřele hravé a klopí se velmi ochotně. Výkonu dostatek, asi už nejsem takový stíhač. Do reality vrátí člověka až nutnost prudkého brzdění, kdy fyziku prostě neomrdáš ( 350kg) a nebo když vjedete na mokrou trávu v kopci. Tu by pomohly možná špalky, ale E07+ je prostě cestovní kompromis.

Motorku bych doporučil pro - Jezdce 180cm+ cestování po zpevněných komunikacích + lehký offroad

Doplňky na motorce - tobinátor + cestovní plexi WRS
hrazda k plexi proti třepání
přídavná světla
držák tankvaku a mobilního telefonu
držáky zadních kufrů + 3x Al kufr
prodloužení předního blatníku
tempomat
ochrana válců + kolen
rozšíření bočního stojanu

máme spolu 600km a zatím spokojenost. Motocykl má Y svody bez katu, lazený výfuk MIVV, vstřiky z 1200ky + si dal někdo záležet a celou tuto sestavu naladil. Takže motor si přede jak kočka a zároveň moc pěkně jede.

Ochrana proti větru - 1*
výbava, vyhřívané ručky, pohodlné sedlo, ergonomie posedu a ovládacích prvků - 1
projev motoru, převodoka, výkon dostačující - 1-
váha - 2-
stabilita, ovladatelnost - 1-
brzdy bez ABS - 2
spotřeba - první nádrž 6,1/100. Asik se to dalo čekat .( Afrika uměla i 4,0) - 3

Motorka je velmi pohodlná na silnici, šotolině a teď jsem zkusil i sypaný hrubý šterk. Bez problémů. Do bláta, nebo na nějaký drsnější offroad se s ním pouštět nebudu. Na takové akce je tu BETA 250RR 2T se kterou si to člověk aspoň užije. Na "Hrošíkovi" by to bylo čisté trápení.

magoss
magoss napsal 30.09.22 v 22:28 10b.

To jsi z toho udělal letadlo že máš takovou spotřebu

Hansp
Hansp napsal 27.09.22 v 15:58 10b.

Exkluzivní kousek v těch nejlepších rukách Gratuluju a těším se, až ho uvidím naživo

hansdorf
hansdorf napsal 25.09.22 v 19:48 10b.

Kdo si jednou GS oblíbil, už z něho nesleze. Mám starší 1100GS a neměnil bych i kdyby přivezli fungl
novou Twin Afriku . Letos jsem na ní nalítal cca 13tkm a je to jako návyková droga. Jak se každý den
nesvezeš ,stojí celý svět za hovno.