Simson S 51 Elektronik (1985)

Vlastník Anti2t
Vloženo 19.2.2007
Aktualizováno 27.11.2007

No jak to říci je to sím do kopce horko těžko z kopce z vesela ,ve dvou to málo brzdí skorem to nesvítí nebliká ale na spotřebu, opravy je to zlatý prostě srdeční záležitostjen jak vidíte na novejch fotkách se tam člověk blbě skládá

Cesty: kolem plotu cestou necestou loukou i polem klidně i do práce a zpátky . Momentálně na něm jezdí a vlastní ho moje kamarádka Pavla

Další info: No motor sem nastříkal blinkry dal nový přestřík nádrž a kastlik ještě bych tam dal buď kufr nebo brašny po stranách (dost najezdím po okolí i do němec )teď jsem dodal nový stupačky tachometr a vyměnil svíčku ! Klidně dávejte tipy na zlepšení vzhledu a užitkovejch vlastnostía když budou fajn tak bych je i zrealizoval

Anti2t
Anti2t napsal 27.11.07 v 18:54

vlastně poslední verze barev byla ta žlutá s maskou ale začalo to bílou pak černou pak žlutočernou jinak je to pořád jeden jediný stroj

napsal 16.09.07 v 16:15

dej na ní štítek světla jako u tý jawy 350 mě se to tak taky líbí ale říkám jen tip je to ta žlutá 350

Anti2t
Anti2t napsal 15.07.07 v 00:52

ali-vis lip se to cisti nespini nevyhriva ta barva je mnohem lepsi a ypada to taky super

wenca92
wenca92 napsal 15.04.07 v 15:17

to Anti2t naprosto s tebou souhlasím ohledně toho že tvarmá bejt zachován.....pěknej simál

napsal 07.04.07 v 19:04

je to pekny Simson, lak je v pekny, ale ten motor, nemohol si ho radsej vylestit??? ale je to pekna masina