Honda CMX1100 Rebel custom (2021)

Vlastník Kobra_7
Vloženo 8.9.2022
Aktualizováno 8.9.2022

Moje první pořádná motorka, dá se říct že láska na první pohled. Neskutečně mi sedla, jezdí se ní úžasně.

Motorka koupena od pri-motocentrum (Kamenný Most) - S panem majitelem velice dobrá zkušenost. Motorku mi zarezervoval, provedl evidenčku, přihlásil. Motorka byla v komisi. Škoda že PRI končí..

Moto Guzzi V9 Bobber: Nevyhovoval mi posez na motorce. Honda nabízí za podobný peníz mnohem lepší posez a více value for money :)

První dojmy - Motorka klame tělem, je až překvapivě agilní a má síly na rozdávání. Navíc je to neskutečná stylovka. Je to radost :)

Motorku bych doporučil pro - Věřím že pro spoustu lidí, začátečníky, ženy i ostřílené pardály. Pro větší lidi to asi nebude tak pohodlné, ale to není můj problém :)

Doplňky na motorce - Z doplňků - laděný výfuk ( Skorpiovič z Aliexpresu ) Za ty peníze jsem to musel zkusit :) Je to napodobenina Two Brothers.

Držák telefonu Quad Lock s bezdrátovou nabíječkou - výborná věc.
Origo Batwing maska Honda.

Motorku jsem si vybíral na občasné vyjíždky, dojíždění do práce za hezkého počasí a prostě celkově pro radost. Nechtěl jsem přehnaně rychlou motorku, protože by mě to svádělo, proto jsem rád za omezovač na 160kmh :)

Jízda na motorce je pohodlná, posez pro moji postavu ideální, ve dvou už je to horší, ale na kratší výlety se to dá :)

Brzdy přesné, ostré, jednoduše dávkovatelné

Podvozek krásně vede stopu, na nerovnostech poměrně nervózní, ale dá se to

Motor mí sílu a charakter na rozdávání. Táhne od nízkých otáček až do omezovače. Jízdní režimy jsou super, jezdím SPORT a NORMAL.

Ovladatelnost příkladná na tento typ motorky. Krásně se překlápí, utahuje v zatáčce, je směrově stabilní.

Spotřebu neřeším, ale cca 150-200km na nádrž.

Úložný prostor pod sedačkou, cca 3l, na lékárničku, nářadíčko a vestu. Na delší cesty mám buď batoh, nebo sundavací krovku na zadní sedačku.

Servis mám v plánu využít u Klokočky, je mi nejbližší a mám tam známého, takže na zkušenosti je brzo.

VIETNAM
VIETNAM napsal 29.05.23 v 12:50 10b.

cajk

mrkvojed
mrkvojed napsal 09.09.22 v 08:19 10b.

parádní motocykl! moc se mi líbí a věřím že tak za dva roky mi taky bude říkat pane tak spousty parádních kilometrů

Pupi04
Pupi04 napsal 08.09.22 v 17:05 10b.

Skvělá volba
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu