Suzuki GSF 600 Bandit (1997)

Vlastník fhb
Vloženo 24.8.2022
Aktualizováno 13.3.2023

Pohodlná motorka, která umí být i zlobivá.

První dojmy - Když byla v originálu, tak byla moc měkká a nebyla v ní cítit opora v zatáčkách. Takže jsem musel dát jinej olej do vidlí a zadní tlumič z B12. Po těchto úpravách je úplně perfektní. Taky je úžasnej vzhled a ergonomie. S mojí výškou se na to poskládám docela slušně. Nelíbí se mi originální zadní blatník. Tak jsem ho zkrátil, aby vypadal trošku víc svěže.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a nenáročný lidi, ale taky hlavně začínajícím mechanikům.

Doplňky na motorce - Zadní kufr, usb nabíječka.

Průměrná spotřeba - 6.73 l/100km

Bandita jsem dostal od táty. Byl v ubohým stavu. Ubohý stav znamená, například vymletej zadní tlumič, špatný přední tlumice, prasklý rám pod nádrží, vytahanej rozvoďák, rozhašený ventilový vůle, únik podtlaků v přírubách, brzdy máčený v oleji(vidle byly vyteklý), špatný ložiska v kolech a krku. Po opravě tohohle všeho se motorka chová úžasně. Nejlíp se s ní jezdí na okreskách. Pod sedlem je místa tak akorát na lékárničku, hadr, sada nářadí a sada žárovek, ale telefon se stále případně vejde.
Jinak je B6 takovej všeuměl. Dobře jezdí v zatáčkách, na dálnici, ve městě a na dovolenou je taky skvělej. Jenom na dálnici jsou vibrace od motoru znát.