Indian Chief Bobber Dark Horse custom (2021)

Vlastník petcal
Vloženo 24.7.2022
Aktualizováno 26.7.2022

Budoucí ikona a klasika, která budí pozornost.

První dojmy - První seznamování proběhlo 31.12.2021. Hezké počasí a cikáni v rukách. Kolem komína najeto cca 100 km. Po předchozí motorce, což byla divočina, jsem byl milé překvapený, že posez, projev motoru a vůbec celý komfort jízdy je jako mě šitý na míru. Motor přede jako kotě a dává znát svoji sílu.

Doplňky na motorce - Na bobber jsem nasadil rolku nad přední světlo, boční brašny ( neoriginální, každá o objemu 9 litrů) s tím, že jsem si vyráběl držáky, otevřené výfukové koncovky s bočním vyústěním. Jsou menší, hubenější a dodávají rebelskou vizáž. Jinak kožené třásně na páčkách jsou standard co nesmí chybět ?.

Stroj jsem viděl na internetových stránkách prodejce cca v polovině roku 21. Předtím jsem zvažoval i jiné stroje, ale tohle byla láska na první pohled. Kontaktoval jsem prodejce a domluvil si schůzku a stroj mohl omrknout naživo. Při návštěvě se všechno spečetilo a já jsem odjížděl domu s pocitem štěstí a zaplacenou zálohou ?. Trvalo to nějaký čas, než se bobber dostal k páníčkovi. Covid, výpadky ve výrobě a tak. Nicméně prodejce mi Indiana dovezl 23.12.. Super načasování. Vánoce ve velkém stylu.

Co se týče samotného stroje, jízdy posezu, ovladatelnosti, je to na každém. Každému sedí něco jiného. Mě sedl do ruky okamžitě. I na delší trase se v něm cítím pohodlně a sedlo, ač vypadá nepohodlné, mě vyvedlo z omylu. Doporučuji si domluvit jízdu na demo stroji u prodejce.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 30.07.22 v 11:08 10b.

Indian je hold Indian .
Tak ať se daří a hodně šťastných kilometrů a pohodu v sedle .

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 29.07.22 v 11:39 10b.

jassiak
jassiak napsal 25.07.22 v 10:25 10b.

krasavec uzivaj.

Pupi04
Pupi04 napsal 24.07.22 v 22:32 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

PSanec
PSanec napsal 24.07.22 v 14:57 10b.

Pěkný bobber od Indiana.Mám Indiana FTR 1200 Carbon,Taký výborný stroj.Přeji jen super km.