Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2008)

Vlastník Divoká_koala
Vloženo 29.6.2022
Aktualizováno 11.12.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Kabánek
Kabánek napsal 04.04.24 v 23:07 10b.

Krásný stroj! A co se týče uvedených dojmů - sice k boliči už nějaký pátek nechodím, ale naprostý souhlas jak s holičem, tak s Koalou
Ládíku, mnoho šťastných kilometrů, a všechny kolama dolů
Mirek

vildus
vildus napsal 12.12.23 v 17:12 10b.

Pěkná mašinka jezdím na ní taky a už se moc těším na jaro, až ji vytáhnu ze zimního spánku

Máš to za deset !!

Kawalumpik napsal 10.06.23 v 18:42

Dívám se na tuhle mašinu a koukám, je to také pěkný kousek.

Kawalumpik napsal 10.06.23 v 18:42

Dívám se na tuhle mašinu a kouká, je to také pěkný kousek.

Kawalumpik napsal 10.06.23 v 18:39

Tak to mě opravdu mrzí. Letos je to začarované. V březnu mi upadl drát ve spínací skříňce, chvíli na to stupačka u benzínky a teď tahle pohroma se světly... no snad už to bude všechno a začneme jezdit. Držím palce. A taky věřím na déšť...

Kawalumpik napsal 10.06.23 v 17:37

Ne ne. Hrozilo mi akutní selhání ledvin, takže docela fajn komplikace. Ale už jsem z toho asi venku a zbývají tak dva týdny klidového režimu. Je to vnitřní rána a ta se hojí tak asi pět týdnů. Už se těším na motorky.

Kawalumpik napsal 10.06.23 v 16:44

Zatím jen audinka, přeci jen to krvácení je dost strašidelné. Tak asi za dva týdny ale vyrazím a už mě nic nezastaví. Krášlím stroj světýlky a trpím...

Kawalumpik napsal 16.05.23 v 22:23

Díky, teď už je to nejhorší za mnou. Zbývá hojení a trpělivost. Horší je moto-absťák.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 16.05.23 v 13:45 10b.

Paráda, sám jsem motorky vynechal na dlouhých 36 let, ale loni jsem to už nevydržel a koupil péráka a VN 15-ku. Stihl jsem najet těsně nad 20 tisíc dohromady a je mi skvěle. Jen od pátku mě vyřadila na šest týdnů plánovaná operace. Tak si to užij za mě. No a v červenci už se třeba někde potkáme. Palce nahoru.

PSanec
PSanec napsal 30.06.22 v 10:11 10b.

Pěknej japonskej custom.Ať ti dělá jen radost.

Leatherboy
Leatherboy napsal 29.06.22 v 18:52 10b.

Skvělá volba, až můj věk bude znít ...sát+, tak určitě půjdu do něčeho podobného!

Závidím Ti Tvoje rozhodnutí po 40-ti letech sednout do jedné stopy, já abstinoval 15 roků a připadá mi to teď jako věčnost.

Tak užívej v klidu a pohodě, jak to k těmhle strojům patří.