Suzuki DL 650 V-Strom (2020)

Vlastník Entombed
Vloženo 22.6.2022
Aktualizováno 22.6.2022

Levná, jednoduchá, spolehlivá, pohodlná motorka na cestování. Za ty prachy nic lepšího není.

Motorka koupena od Westmoto

První dojmy - Překvapila mě obratnost motorky. Stačí se jen podívat do zatáčky a jede to samo.

Motorku bych doporučil pro - Zejména pro cestovatele, kteří chtějí objevovat různé zákoutí Evropy a chtějí levnou a kvalitní motorku.

Doplňky na motorce -

Boční kufry SHAD, Topcase SHAD s zahrádkou, kryt motoru RD Moto, padáky kappa, centrální stojan, blastry kappa, deflektor z Aliexpressu, držák na mobil Quadlock

Motorku jsem si vybral na základě kladných preferencí, dobré ceny, praktičnosti a spolehlivosti. Chtěl jsem motorku hlavně na cestování po silnicích + občas polňačky.

S Stromkem jsem naprosto spokojený. Klidně bych si ho koupil znovu. Aktuálně najeto 18 000. Navštíveno Chorvatsko v páru a Španělsko sólo cesta. Pohodlná jak pro řidiče tak spolucestujícího. Časem bych možná pořídil měkčí sedlo, protože po 3 hodinách už bolí zadek
Není to sice žádný trhač asfaltu, ale výkon pro jednoho je dostatek. Ve dvou je to už znát musí se víc řadit, ale je to motorka hlavně na výletování a ne na závodní okruh. Obratnost je zase na víc jak 200 kilovou motorku skvělá. To oceňuji zejména v horských průsmycích

Motorka je stále v záruce po pravidelném ročním servisu. Výměna pouze provozní kapaliny a součástky. Zatím šlape bez chyby.

Momentálně mám obuto Metzeler Tourance Next, které na silnici drží jak přibité. V šotolinách je to horší, kde jezdím hodně opatrně. Tam jsem se cítil jistěji s originálním obutím Bridgestone. Na nějaké větší terény to není a ani mě to neláká.

Fyro
Fyro napsal 24.06.22 v 10:01 9b.

Davidrak
Davidrak napsal 23.06.22 v 20:16 10b.

Harlystar je patrně debil ? Jinak super volba

Pedl
Pedl napsal 22.06.22 v 17:05 10b.

Poctivý stroj

Entombed
Entombed napsal 22.06.22 v 10:17

Zdravím kolego. Najeto měli 13 k. Zvládli by klidně víc, ale jelikož jsem měl naplánovanou cestu Španělska, tak jsem to nechtěl riskovat. Navíc na silnicích jsem si s Metzelarama byl víc jistej

zahadnytajemny
zahadnytajemny napsal 22.06.22 v 10:08 10b.

Gratulace k praktickému a racionálnímu výběru motorky Vím, o čem mluvím...kolego
Kolik km ti vydržely původní pneu? Ať ku spokojenosti slouží dál