Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2020)

Vlastník Migel93
Vloženo 8.6.2022
Aktualizováno 8.6.2022

Ideální stroj pro dlouhé trasy ve dvou a s plnou bagáží.

První dojmy - Pohodlný cesťák, kde člověk může polykat kilometry na silnici a i projíždět nějaké šotoliny. Pro řidiče i spolujezdce dostatek místa. Nevýhoda této motorky je sedlo, které jsem musel nechat přešít (DDT Custom Seats), originální sedlo je nepohodlné.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych motocykl všem, kteří chtějí na motorce cestovat i si zařádit v zatáčkách.

Doplňky na motorce - Padací rámy Heed
Hrazda na mobilní telefon Givi
Plastové kufry Honda

Přecházel jsem na ATASe z BMW R1200 GS (r. v. 2004), rozhodoval jsem se mezi novým GS nebo ATASem, Jezdíme ve dvou, proto jsme zúžili výběr na tyto dvě motorky. Po zkušenosti a trápení se starým GS jsem více tíhnul k ATASu, po testovací jízde na ATASu a cenové nabídce prodejce jsem rozhodl pro ATAS, motorka skvěle funguje, ten motor má neskutečný výkon a rozhodně rozhodla i cena. Nic proti BMW, ale kdyby bylo ve stejné cenové hladině jako ATAS, tak by bylo rozhodování určitě složitější.
Na motorce jezdíme ve dvou s plnou bagáží na kempování, motorka má dostatek výkonu, skvěle brzdí a podvozek skvěle žehlí nerovnosti na silnici.
Co bych ATASu vytknul je určitě sedlo, které v základu není podle mého názoru vhodné na dlouhé trasy, polstrování se v určitých místech propadá až na tvrdou část sedla a to už je potom znát, když potřebujete přejet 500km po dálnici.

dedikzk
dedikzk napsal 10.06.22 v 14:51 10b.

spokojenost je druhý jméno této Afričanky

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 08.06.22 v 21:22 10b.

dobře zvoleno, taky jsme hodně spokojenej

traki
traki napsal 08.06.22 v 18:00 10b.

Mohl by jsi být prosím tě trochu konkrétní co se týká těch zkušeností a hlavně toho trápení s tím Gesem? Díky za odpověď, jinak moto parádní, jak jinak.