Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník Vacíno
Vloženo 12.4.2022
Aktualizováno 13.7.2022

Prostě mašina,kterou jsem chtěl. Stříbrná,dva výfuky,pěknej zvuk,vše originál,žádné úpravy.

Motorka koupena od Soukromý prodej

Honda CBF 600S: Víc mi sedla CBF 1000

První dojmy - Motorka při zkušební jízdě byla hrozně těžká. Ale po prvních kilometrech,jsem věděl,že jinou nechci. Všechno zapadlo do sebe. Posez,šířka řidítek,prostě všechno. Jízdní dojmy jsou skvělé. Skvěle se ovládá.

Motorku bych doporučil pro - Každý má jiný názor. Ale tahle motorka se super ovládá,dobře vypadá a mě se prostě líbí.

Doplňky na motorce - Padáky, ukazatel zařazené rychlosti, zásuvka pro nabíječku, tankvak,hlavní stojan,zadní kufr.

Věděl jsem,že chci CBF. Silniční -cestovni. Jen byla otázka,jestli 600 nebo 1000. Nakonec zvítězila 1000 a jsem tomu rád. Svoji motorku mám krátce,ale vím že se skvěle ovládá,je s ní celkem slušná manipulace na místě(i když těch 240kg je taky dost). Zatím se vše tváří dobře,i když servis musel proběhnout. Olej, vyčištění a výměna pneumatik. Letošní sezónu odjezdím sám,spolujezdec se přidá až příští rok. A mašina určitě na silnici,do města. V terénu by se jí určitě nelíbilo .

Honda_2021
Honda_2021 napsal 13.04.22 v 08:33 10b.

Moc pěkná, tak si jí užívej a hlavně bez nehod