Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník Palmok
Vloženo 10.3.2022
Aktualizováno 10.3.2022

21 let, naháč na který letí holky, silný, pěkný a poddajný

Suzuki DL 1050 V-Strom XT: Potřebuji ji vyzkoušet a poté si ji koupím, jako druhou motorku na delší trasy a do terénu

První dojmy - Seznamovací jízda loni byla zajímavá. Po ujetých 100km jsme si již zvykli a jízda byla velmi pohodlná.

Motorku bych doporučil pro - Určitě to není motorka pro začátečníky, zde bych volil menší objem 650, je ovladatelnější a přesto má stále dost síly. Je spíše pro menší postavu jezdce, max do 175. Je to držák, i po 21 letech a mnoha škrábanců jezdí stále excelentně.

Doplňky na motorce - Pouze padáky a zadní nosič na kufr.

Seznamovací jízda loni byla zajímavá. Překvapila mě, jak je do 4500 otáček klidná a uplně poddajná. 5000 otáček byla nevrlá, prostě to nemá ráda. Od 6000 do 12000 jede uplně na pohodu a je vidět, že vyšší otáčky ji dělají dobře.

Asi bych pro začátečníky doporučil 650, která je lehčí a lépe ovladatelná.
Litr dává na prdel i novým motorkám, které zůstávají daleko v zrcátku. Ve vysokých rychlostech neodpouští chyby. Při malých rychlostech se lépe ovládá 650, ale jde jen o zvyk. Váhu neoklameš ničím.

V zimě jsem vyměnil tlumiče, řídítka a musím říci, že se jízdní vlastnosti mnohonásobně zlepšily.

Nové Gumy, olej, tlumiče, výměna filtrů a ještě vyměním svíčky

Palmok
Palmok napsal 13.03.22 v 22:06

Díky, je to perfektní motorka, silná, nezničitelná a poslušná.
Je jí terprve 21 let a pořád má koule

ingott
ingott napsal 12.03.22 v 15:15 10b.

Pěkný to máš