Vespa GTV 300 (2021)

Vlastník erix7
Vloženo 10.3.2022
Aktualizováno 10.3.2022

Mala, vrtka, dobre jezdi:) Do mesta a primestky provoz idealni, mala spotreba, vsude zaparkuje. Pekna disjanovka.

Motorka koupena od FIRMA:PIAGGIO, VESPA, APRILIA, MOTO GUZZ - Ochotny, drzi slovo, nedaleko od Prahy.

První dojmy - Nadseni, jak mrstna je v mestkym provozu.

Motorku bych doporučil pro - Urcite je Vespa 300 vhodnejsi pro zkusenejsiho jezdce, 12" kola sou vrtkava a je potreba vice jezdeckeho umu.

Doplňky na motorce - Sportovni Vespa vyfuk, sportovni packy, sportovni zrcatka, zadni nosic + softbag, navigace TomTom Rider, carbon doplnky. extra zimni obuti, extra velky stit.

V roce 2014 jsem porizoval malou Primaveru 125 pro moji zenu. Neco jsme sni take najezdil a tak jsem byl Vespe pozitivne naklonen. Pak Mr. Srsen udela video a ja sem byl rozhodnuty, ze 300 proste chci. Jenom jsem si nebyl jisty, jak model. Pak mne zlanarili an jeden vespa scuch, a tam byla Sei Giorni a bylo rozhdonuto. Tim ze jsem ji obejdnal v Listopadu 2021, jsem jeste porizoval druhe kola a zimni gumy a vetsi predni stit. jezdim denne a tak jsem chtel byt plne vybaveny. Podnikl jsem i jizdu mimo Prahy, z Prahy na Spindlerovou Boudu a bylo to rychsltne clekem v pohode po okreskach. Na dlanici nedoprucuji, preci jenom to neni velka motka. Na leto bude letni obuti od Pirelli a maly orginalni stitek.

erix7
erix7 napsal 25.03.22 v 15:16

Vyzkoušený i kratší trial- Jarovské ůdolí kolem Obrovickeho potoka smerem na Obrovec. Místní postarší pán, ríkal, že to dám. Dal sem to :)

erix7
erix7 napsal 21.03.22 v 16:55

Děkuji vám, jj, jezdím denně, už se blíží jaro a v kanclu mam nové letní gumy, termin na prezuti ale až 13.4. 2022.

callowsick
callowsick napsal 17.03.22 v 18:33 10b.

Sei Giorno je pecka

JoskaH
JoskaH napsal 12.03.22 v 10:19 10b.

Pecka chlape!

Milan1963
Milan1963 napsal 10.03.22 v 20:11 10b.

Pěkné !