Yamaha MT-01 (2005)

Vlastník motokuba
Vloženo 23.2.2022
Aktualizováno 23.2.2022

Co dodat, myslím si, že k MT se již toho napovídalo hodně...
Je to rok 2005 však prodejnu opustila 12/2007 dlouhá léta stála ve Francii než si ji zakoupil jeden PL a následně jsem ji odkoupil, motorka má sice najeto 11tis, ale tím jak dlouho stále je dos

BMW R 1200 S: Malá nabídka, ještě menší než na MT-01, navíc MT je více ikoničtější
Yamaha XV 1900 Midnight Star: Usoudil jsem , že si musím ještě pár let počkat, nedospěl jsem k tomu

První dojmy - První dojmy... když motorku uvidíte poprvé (není to zcela běžný stroj) tak si říkáte, vidím dobře? nemám halucinace? co to je? nastartujete a najednou se setmí a myšlenka na to, že začne za chvíli pršet je tady...Hřmí... Motor burácí a celý stroj se třepe tak, že když ho necháte se třepat pár hodin, najdete ho o kus dál

Motorku bych doporučil pro - Pro mě a pro lidi co se snaží odlišit

Proč jsem si ho vybral?
Snažím se nějak odlišovat a toto se povedlo na výbornou, stroj člověka zařazuje do kategorie zcela šílených lidí.

Moje zkušenosti co do motorek se týká jsou dlouholeté od 2003 do 2012 jsem aktivně jezdil, Chorvatsko, dovolené a končí to na okruhu 2012

Na jízdu na MT se těším tak jak když jsem si 8.3.2005 koupil po jawě 250 svou japonku GS500...

O motorce jsem jjž slyšel a viděl mnoho, názory, že se jedná o zcela zbytečný, nepohodlný a na cestování nereálný stroj

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 03.03.22 v 11:21 10b.

Moc krásná. Pořádně si ji užij. Taky jsem o ní před 12 lety uvažoval, ale nakonec zvítězila racionálnější volba.
Jen doufám, že na tebe KROWKOŽROUTI při prodeji neušili nějakou boudu, jak mají ve zvyku. (typu-nebouraná=složená ze dvou, atd...)

Paulano
Paulano napsal 02.03.22 v 07:25 10b.

Démonická mašina!

fg2
fg2 napsal 01.03.22 v 07:17 10b.

MT 01 byl muj sen imponoval mi ten motor zasazený do stylu naháče.
Je to stále pěkná motorka ale dnes radši dávám přednost něčemu lehčímu

Kali88
Kali88 napsal 27.02.22 v 22:04 10b.

Tak za ty laufy a motor za 10, fakt mazec

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 25.02.22 v 10:43 10b.

Tento stroj není úplně šálek mé kávy, přesto musím uznat, že už na pohled má cosi do sebe. Dále už jen musím souhlasit s komentářem bruttopyra.
Ať dělá jen radost a bezvadnou sezónu, přeji.