Honda GL1800 GoldWing (2021)

Vlastník Milda501
Vloženo 24.1.2022
Aktualizováno 19.1.2024

Už jsem jednou 6-válec měl a tohle je to nejlepší, na čem jsem zatím jezdil.

Motorka koupena od Denar spol. s r.o.

První dojmy - Neřeknu nic, co by už neuváděli v testech a recenzích. Nízko těžiště, takže se vzhledem k váze, výborně ovládá a o pohodlí nemá cenu psát. Hodně příjemně jsem byl překvapen, jak se pohodově projíždí vracáky.

Motorku bych doporučil pro - jezdce, co si chtějí užít 6-válec, kochat se jízdou a okolím, případně jako já, jsou líný a nechce se jim už řadit.

Chtěl jsem 6- válec, a protože už se mi nechtělo mačkat spojku, tak volba byla jasná. Jsem prostě línej.
Od května do září cca 13000 km, spotřeba cca 5,5 l, jízda sám nebo spolujezdec 50:50. Ovladatelnost vynikající, ale samozřejmě s váhou a délkou se musí počítat. I na nezpevněné komunikaci to jde, ale nic se nemá přehánět.
Na servis jezdím do Honda Lety u Dobřichovic a jsem velmi spokojen. https://www.honda-centrum.cz/
Jediné, co mě opravdu štve, že od koupě nové motorky, ukazatel spotřeby uvádí cca 8l a skutečná je cca 5,5 l. Reklamováno už 3x u prodejce, který se snaží to řešit, ale Honda ČR zatím nic. Vím o dalších dvou se stejným problémem a taky dostali odpovědi typu, hodnota ukazatele je v normě, držte se skutečné spotřeby atd.
U motorky za cenu skoro 1 mil., bych čekal podstatně jiný přístup.

podle-ženy-puberťák
podle-ženy-puberťák napsal 03.05.22 v 01:51 10b.

Tak jsi se rozhodl i dočkal Já ji budu mít za měsíc, taky funglovku v té celočerné barvě. Dovedeš si p představit to těšení? Někdy dojdi, pokecáme, pojezdíme..

CapLTM
CapLTM napsal 25.04.22 v 09:02 7b.

Zdravým Mildo
Mám dotaz ohledně.
Uživatelského manuálu je možné se s tebou dohodnout o zapůjčení že bych si ho okopíroval .Dekuji za odpověď Čáp tel 777158412

sumavak
sumavak napsal 29.01.22 v 18:28 10b.

Ahoj Mildo.Moc krásnej stroj a přeji spousta výletů a krásných kilometrů jen kolama dolů.

docik.
docik. napsal 25.01.22 v 20:15

Já to mám s tou spotřebou u Volvo za 2 miliony obráceně... Tak si nestezuj ?

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 25.01.22 v 19:11 10b.

Vždycky se mi líbila.Jen asi nejsem dost línej na mašinu za mega