Yamaha FZ6 N (2007)

Vlastník Majk20
Vloženo 9.1.2022
Aktualizováno 9.1.2022

Řadový čtyřválec, vodou chlazený, seškrceno na 35kw(kvůli A2), ale tak příjemné zrychlení

Suzuki SV 650: Pro mě nepohodlný posez, při zkušební jízdě jsem se necítil přirozeně
Yamaha MT-03: Po delším rozhodováním jsem nakonec odstoupil kvůli jednoválcovému motoru

První dojmy - První mě zaujaly nádherné výfuky tažené pod zadním sedlem, s krásným zvukem i v originálu. Při prvním sednutí jsem věděl, že tahle motorka je ta, kterou chci. Příjemný, ale i poměrně sportovní posez, lehce ovladatelná.

Motorku bych doporučil pro - Klidně i pro začátečníky, ale udělá radost i zkušeným jezdcům, vhodné o pro větší postavy

Doplňky na motorce - Plexi štít
Protiskluzové gumy na nádrži

Mašinu jsem jednou na benzině a hned mi padl do oka její jedinečný design na svoji dobu. Nevybíral jsem samozřejmě jen kvůli designu, ale i po technické stránce.
Na motorce jsem zatím najezdil pouhých 1500km, ale zatím nemůžu nic vytknout, motor jde krásně plynule do otáček, dvoukotoučové brzdy předního kola fungují výborně a podvozek mi nepřijde ani tvrdý, ani měkký. Ovladatelnost i přes můj přechod z menší motorky, je lehká, motorka jede kam chcete.
Přijde mi, že spotřebu mám o něco vyšší kvůli tomu seškrcení, ale to se mi může jen zdát ? Motorka je skvělé ovladatelná i v prudkých po sobě jdoucích zatáčkách, je velmi jednoduché rychle a bezpečně přejít do opačného náklonu bez jakéhokoliv většího namáhání.
Cestovat?? Podle mě určitě nebude problém.. zkusím tento rok v létě

Theunlucky
Theunlucky napsal 09.01.22 v 22:49 10b.