Suzuki DL 1050 V-Strom XT (2021)

Vlastník JíraFZS
Vloženo 24.10.2021
Aktualizováno 24.10.2021

Velká, pohodlná univerzální cestovatelská motorka s charakterním motorem a pověstí nezničitelného stroje.

Motorka koupena od FIRMA:Global Moto (Hradec Králové) - Vše ok.

Kawasaki Versys 1000: Pro rok 2021 byla v prodeji jenom verze S nebo SE. A to už bylo pro mě trochu drahé. Škoda opravdu jsem ji chtěl.
BMW F 800 GS: Je to BMW. Cena v základu je ok ale... výbava plus servisní náklady.
Yamaha Tracer 9 / 900: Tady to bylo těžké. Měl jsem Fazera, ale Suzuki mi z toho vyšla jako lepší univerzál na cestování.
Moto Guzzi V85 TT: Je pěkná, ale já bych určitě koupil tu co vyrobili v pátek odpoledne...

První dojmy - Tak je to opravdu kus železa. Na zem taky dosáhnu jen tak tak. Ale už jsem na motorce něco zažil ...to bude ok.

Motorku bych doporučil pro - Každý komu se líbí. Ale pro začátečníky nebo 55kilové slečny určitě ne. Motor se dá sice uškrtit palivovou mapou, ale chce to trochu zkušeností.

Doplňky na motorce - Zatím jenom tovární výbava. Určitě budou kufry, kryt motoru možná deflektor...A ono už tam je vlastně všechno co potřebuji z výroby.

Chtěl jsem NOVOU velkou pohodlnou univerzální cestovatelskou motorku za rozumné peníze. Najeto mám jenom 1500km. Zatím to vypadá, že jsem se trefil. Naprostá spokojenost. Cestovatelské zkušenosti dopíšu později.

Arias
Arias napsal 01.12.23 v 11:19 10b.

Určité jsi se trefil. Mám najeto 27 tis. A nemohu se nabažit. Ta motorka nemá chybu. Poměr cena výkon je neskutečný. A kritizovaný displej ? Je skvělý, po pár hodinách už víš, kde co máš hledat a nemusíš nic přepínat. Motor zmiňovat nebudu, slavný GSa nám určitě neujedou.

jirifox
jirifox napsal 23.05.22 v 09:30 10b.

skvělý stroj, mnoho šťastných km

hondaxs
hondaxs napsal 06.04.22 v 14:31 10b.

V téhle barvě je parádní, taky jsem nad nim přemýšlel ale jsem zvyklej 4vál tak jsem šel do Versyse.

callowsick
callowsick napsal 31.10.21 v 16:20 10b.

Parádní! Je v tom duch DR Biga a podle testů DasMotorrad je i mechanika neprůstřelná

Jarda40
Jarda40 napsal 31.10.21 v 10:01 10b.