Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2021)

Vlastník Bond33
Vloženo 20.10.2021
Aktualizováno 27.4.2022

Rychlá, živá, obratná, pohodlná, nabitá technologiemi.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová)

První dojmy - Půjčil jsem si ji od prodejce a byl jsem ztracen. Líbí se mi na ní vše. Musel jsem ji mít.

Motorku bych doporučil pro - Cestovatelům a těm co se nevyhýbají žádnému terénu.

Doplňky na motorce - boční a horní kufry, plastové deflektory na kapotáži, nádrži a blastrech, botička pohotovostního stojanu, držák telefonu s bezdrátovým nabíjením, padací rámy a centrální stojan, přídavné světla, brašny v padacím rámu, prodloužení předního blatníku, rozšíření pedálu nožní brzdy, bumpery na padacím rámu, protiskluzové polepy na bocích nádrže.

Stroj jsem si vybral proto, protože mám rád pohodovou jízdu, cestování a to po všech površích od silnice až přes polňačky a šotoliny. Líbila se mi, jak vzhledově, tak technologiemi, líbily se mi všechny testy a recenze o ní. A opravdu splnila moje očekávání. Mám najeto teprve 1000 km na své a 250 km na demo. Takže je brzy na recenze spolehlivosti. Ale za mě : skvělý pružný motor, perfektní podvozek a ergonomie, nízká spotřeba. Ovladatelnost na 1 - vodí se jak 50 Simson, tak lehce se s ní manipuluje. Výborně sedí - výborný podvozek a pneumatiky. Už se těším na letní cestování.

Fratr
Fratr napsal 12.09.22 v 19:09 10b.

Sluší vám to spolu. Ať dobře slouží

H11AS
H11AS napsal 24.01.22 v 21:23 10b.

Super stroj ...

Teramar
Teramar napsal 06.01.22 v 16:54 10b.

Tak ať slouží

Paulano
Paulano napsal 27.10.21 v 07:42 10b.

Ať slouží

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 23.10.21 v 00:03 10b.

super