Honda XRV 750 Africa Twin (1996)

Vlastník Left
Vloženo 14.10.2021
Aktualizováno 18.11.2021

Nakonec japonec. Je jaká je, vím co jsem kupoval, teneré 700 ještě nebyla na trhu, takže jasná volba.

První dojmy - Na to jaký má rok výroby, není moc co vytknout.

Motorku bych doporučil pro - pro lidi jako já :-)

Doplňky na motorce - Řídítka Magura SX+ 10cm zvýšení, bastry s výstuhou, sklopná zrcátka, úprava sedla, ALU mřížky chladičů, druhá sada kol 21/18", nosiče+ kufry, rallye stupačky, chrániče -svod výfuku, světla,řetězu, obou pump, vyleštěný laďák i šusplech, vyhřívané hefty,progrese pružiny, hrazda pro GPS+ držák , el.zásuvka 3X, gel baterie

Po všech moto, kteréj´jsem už měl jsem věděl co kupuji, lituji jen toho, že jsem ji nekoupil už v r. 2000, ušetřil bych si hodně peněz i nervů, ale zas bych nevěděl, co vše je na ní oproti ostatním dobře udělané. Zbytečné tu mlátit prázdnou slámu, vše už bylo napsáno. Myslím, že se k sobě dobře hodíme, ani já nejsem loňský rok výroby, taky něco vydržím, rád se toulám krajinou, polem, rolem ,lesem, člověk by se měl podívat na sebe objektivně, být si jistý tím co chce jezdit a pak vybrat moto. A v tomto směru jsem s Afrou zcela spokojen. Ano dnes bych šel do Tenere 700, ale je zas o tolik lepší, a mám Kč nazbyt? Takže spolu myslím zestárneme, jen tak pomalu koupit druhou jako dárce orgánů, už díly moc k mání nejsou a nebudou.

-Jandys-
-Jandys- napsal 21.11.21 v 10:04 10b.

pěkná fešanda, ono když víš co od ní by očekávat, tak radost a úspěch zaručen Ať tě baví hodně dlouho

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 02.11.21 v 19:22 10b.

díly se pomalu cení zlatem..jediná objektivní nevýhoda téhle kočky.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 15.10.21 v 06:05 10b.