Suzuki GSF 650S Bandit (2005)

Vlastník michal372
Vloženo 15.8.2021
Aktualizováno 19.5.2022

Takže Suzina je doma, v krásnom čiernom odeve, v čiernom ako sa na Zbojníka patrí.
Proste Bandit. Sú ich mraky, nenadchne no neurazí, také Daily vozítko.

Motorka koupena od Bazos

Yamaha FZ6 Fazer: Vysoké km nájazdy, ak sa našiel pekný kúsok, pýtali zaň horibilnú sumu
Honda CBF 600S: V Hľadáčiku bola aj Honda, no neviem akosi som potom od nej upustil, každá jedna mala moc nalietaných km.
Kawasaki ER 6F: Kawa, kawa, kawáá sakíí, alee 2 válec? to snáď nie.. Upustil som od nej, 2 valec mi nevyhovuje.

První dojmy - Keďže som už sedlal Yamahu FZS 600 Fazer, tak som vedel do čoho idem, no milo som bol prekvapený z pohodlia Bandita oproti Fazeru, viac vzpriamenejší posed mi hneď viac sadol, motor má krásny linearný priebeh, čo sa mi samozrejme veľmi páči.

Motorku bych doporučil pro - Pre ľudí ktorí chcú cestovať, mladých, starých, pre všetky vekové kategórie... Pre všetkých!, a samozrejme pre mňa :-)

Doplňky na motorce - GIVI držiak+ kufor, ladený výfuk scorpion, reflexné žlté pásiky na kolesá

Motor- klasický 4 valcový vzduchom/ olejom chladený - no pastva pre oči. Výkon 57kw nie je málo a ani veľa, na moje potešenie a jazdenie úplne stačí. Spotrebu ešte zmeranú nemám ale rátam že to nebude viac ako Fazer,
Jedná sa o ročník 2005, čiže ešte verzia s karburátormi, taká klasika .
Brzdy sú o kus slabšie ako na predošlej motorke, ale nevadí, je to o zvyku,
Podvozok je mäkší ale o to viac pohodlnejší :) čo samozrejme mne vyhovuje viac
Sedadlo je dosť pohodlné aj na dlhšie výletíky.
Hmotnosť motorky je tak akurát, ani málo a ani veľa :)
Keďže mám verziu S- tak predná kapotáž pekné odvádza vzduch do +- 140 km/h, čiže diaľnice sa dajú, nad treba sa už trošku skrčiť (nič hrozné).
EDIT
Motorka predaná pri 40 600km. A ja sedlám naspať Fazera . )

Čadil
Čadil napsal 17.08.21 v 13:57 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 17.08.21 v 10:33 10b.

Paulano
Paulano napsal 16.08.21 v 07:34 10b.