Suzuki AN 400 Burgman (1999)

Vlastník Nemoe
Vloženo 8.8.2021
Aktualizováno 8.8.2021

Dlouho mi trvalo, než jsem ji doladil.

První dojmy - Plexi a krytí, celkový vzhled ano. Variátor ne.

Motorku bych doporučil pro - Asi nikomu. Dneska už mám jiné požadavky na moto, než v době kdy jsem ji kupoval. Chce to se v ní pošťourat a poladit. Pak je to hodná holka. Na každodenní ježdění je super. nehodí se na moc dlouhé cesty, takových 100 - 150 km je asi tak jezditelný maximum, pak už je to otrava. Je asi vhodnější pro menší postavu. Sezení je však velmi konfortní.

Doplňky na motorce - Nosič na kufr, otáčkoměr z doby, kdy jsem dělal variátor, voltmetr palbního napětí.

Pro každodenní ježdění super. Stačí ostatnímu provozu. Motor chodí krásně, nepodařilo se mi však najít výkonové parametry, takže variátor naladěn jen skusmo. závažíčka 16-18g oproti základním 21g. 6 tis/min je asi dlouhodobější maximum, dokáže i 7,5 ale už to není ono a víc se s tím bojím, už jsem ji jedou zadřel. Příjemná cestovní rychlost okolo 100. Podvozek po tak dlouhé době není z nejlepších. Vyvložkované celé zadní kyvné rameno. Variabilita tuhosti pérování taky nic moc. Do zatáček ji člověk musí víc přemlouvat, furt se rovná. Se spolujezdcem je to bída a na předjíždění to stejně moc není. Původní brzdové hadice bylo třeba nahradit novými - pancéřované, takže to teď alespoň i brzdí.
Poslední dobou mě zlobí nabíjení. Stává se pravidelně, že s vyššími otáčkami klesne napětí na baterii. Je to záhada, kterou teď řeším.