Honda XRV 750 Africa Twin (1995)

Vlastník kaby89
Vloženo 10.7.2021
Aktualizováno 10.7.2021

Je to prostě stará, spolehlivá babča a přesně pro to jsem ji chtěl.. V terenu stejně schopná jak novější motorky kolem 200kg. Prostě Africa

První dojmy - Po přesedlání z Dominatora 650 jsem si říkal,že je těžká jako tank, ale po pár dnech jsem si zvykl a teď jsem naprosto spokojený. výkon dostačující, silnice ok, lehký terén super. Za mě spokojenost

Motorku bych doporučil pro - Těm kdo nechtějí jezdit jen po silnici a chtějí si užít opravdové dobrodružství a nebát se, že vás někde nechá.

Doplňky na motorce - Laďák storm, touratech gelové sedlo a padáky.

Mám jí 3. sezonu a zatim bez problémů.. chtěl jsem ji kvuli spolehlivosti, což zatím jen potvrzuje. Myslím, že sem nemusím nic psát protože je to Afrika a ty jsou známy až až. Koupil a dovezl jsem si jí z Německa s velmi dobrým servisem, už má vyměněný zadní tlumič za YSS a na předku jsou progresivní pružiny. S moto každý rok dělám jednu až dvě větší výpravy a všude obstála dobře.. Slovinsko,slovensko,Polsko všude po čechách a doma kolem komína(louky, lesy atd.) Doufám že teď po tom COVID šílenství jí konečně vezmu někam dál a za větším terenem. zvládne vše kam jí vezmu.. vždy je to hlavně o řidiči,že?? :D :D

findejs1310
findejs1310 napsal 17.07.21 v 07:52 10b.

Ale krásná babča

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 12.07.21 v 09:32 10b.

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 11.07.21 v 17:43 10b.

No jak jinak než

alexander
alexander napsal 10.07.21 v 20:05 10b.