BMW R 850 R (1996)

Vloženo 23.5.2021
Aktualizováno 23.5.2021

BMW R850R 1996
Nádherná motorka z 90. let

První dojmy - Vidíte, sednete, projedete a už z ruky nepustite. Na svou dobu nadčasová motorka.

Motorku bych doporučil pro - Všem požitkářům? Asi starším chlápkům.

Doplňky na motorce - Přední maska, kufry.

Moje první větší motorka.
Teprve se seznamuji. Mám vyjetou teprve jednu nádrž ?
Jelikož jezdím ještě na Pérákovi 250, tak to nemám poradně s čím srovnávat? Nicméně si troufnu říct, ze motorka nabízí výborný podvozek, ovladatelnost a požitek z jízdy.
Motorka nemá co nabídnout z moderní doby, ale umí potěšit jezdce nadčasovym a masivním vzhledem.
Někdy ani nepotřebuji jezdit, jen se koukat.

Marty68
Marty68 napsal 13.04.24 v 21:32 10b.

moc pěkný stroj , podobně jako u mně v sérii s autem. Super barva, zajímavá polokapota. Kufry v barvě.
Celkově jako ségra té mojí. Paráda.

Snekofon
Snekofon napsal 23.05.21 v 19:02

palec nahoru, devadesátky nabízely ještě poctivě mechanické stroje, přitom už přinášející potřebný komfort a spolehlivost. Jako doplňkovou motorku po bávu z dané doby pokukuji. Rko jsem s takovou maskou ještě nepotkal ale zatraceně mu to sluší. Tak ať to dobře jede

Snekofon
Snekofon napsal 23.05.21 v 19:02 10b.

palec nahoru, devadesátky nabízely ještě poctivě mechanické stroje, přitom už přinášející potřebný komfort a spolehlivost. Jako doplňkovou motorku po bábu z dané doby pokukuji. Rko jsou s takovou maskou ještě nepotkal ale zatraceně mu to sluší. Tak ať to dobře jede

Michal_Zich
Michal_Zich napsal 23.05.21 v 15:42

díky, ať se daří

Milan1963
Milan1963 napsal 23.05.21 v 15:14 10b.

Erka se mi taky líbí. Rovněž sem-tam projedu péráka a srovnání je asi nemožné, když jinak jezdím na 660. At' ti dělá radost.