Honda XRV 750 Africa Twin (2000)

Vlastník Slick7
Vloženo 16.5.2021
Aktualizováno 16.5.2021

Atraktivní starší kousek, ještě poctivá Japonka bez zbytečné elektroniky, klasika mezi endury, nesmrtelná.

Yamaha XT1200Z Super Tenere: Na mě těžká.

První dojmy - To se nedá popsat, euforie, paráda do zatáček, zvuk, zátah, posed.

Motorku bych doporučil pro - Jednoznačně pro srdcaře co jí dokážou tolerovat její nedostatky, menší výkon, slabší brzdy, vibrace od motoru. Ale když jezdíte na pohodu, nepotřebujete motor co má přes sto kobyl a nepotřebujete brzdit na fleku :-)

Doplňky na motorce - Hlavní stojan, padáky, AL kufry, přešité sedlo, výfuk, navigace, přídavná světla, vyhřívané rukojeti, čidlo rezervy, tuning sekundární kolečko, zmenšená rozeta, zakázkové kapsy do padáků, duralové šrouby do kapotáže, kufr SHAD, alu páčky, atd.

Už jsem vyzkoušel CB 400F, XL 600, YZF 1000R, XLV 600 Transalp, CRF 1000, takže jsem věděl, že chci enduro, dvouválec, jednoduchý, spolehlivý, silnější než Alp, jednodušší a spolehlivější než CRF. XRV 750 se mi vždycky líbila, svatý grál enduristů a když se chvilku na to jedna (osud ) objevila v super stavu, v nej barevné verzi kousek ode mě, neváhal jsem a šel do ní. Mám jen 172cm, tak to nemůže být moc vysoká motorka a moc těžká, ale majitel byl ještě menší, starší pán co se k ní choval velice starostlivě, nepoznala terén, pád, pravidelná výměna oleje. Láska na první pohled, nebylo co řešit.
Jediné co na ní pořád hledám je šestý stupeň, prostě hledám a on tam není, škoda.

dragsterrr
dragsterrr napsal 19.05.21 v 14:22 10b.

aj inak super, ale v tychto farbach hitparada

barborino
barborino napsal 17.05.21 v 20:46 10b.

Jasných 10, taky s náma jezdí jedna ve skupině a vždy je radost se na ní svézt .

pali3x
pali3x napsal 17.05.21 v 15:53 10b.

Na fotkách vyzerá takmer dokonalá
Prajem všetky kilometre kolesami dole a veľa zážitkov
Ani tá vedľa stojaca "Trans-Afrika" nevyzerá v tej farbe zle

31081
31081 napsal 17.05.21 v 10:45 10b.

Krásná

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.05.21 v 01:06 10b.

super