Kawasaki W800 Street (2019)

Vlastník bonup
Vloženo 15.5.2021
Aktualizováno 13.2.2023

Vloženo: 13.12.2021, Uskutečněno: 13.12.2021, Stav tachometru: 850 km, Zhlédnuto: 38x, Firma: samo domo

Moc jsem tenhle rok nejezdil, zlámal jsem si loket a zápestí na kole tesně před prázdninami a dlouho trvalo, než jsem si troufnul zase na motorku a úpravy. Ruka bolela fakt dlouho. Teď už skoro OK tak hurá alespoň do úprav.
Původně jsem zvýšil sedlo o 3,5 až 4cm jednoduchou metodou. Z karimatky jsem nastříhal co chybělo a dal na sedlo a potáhl novým čalouněním. Původní sedlo bylo normálně ve spod. Rád dělám vratné úkony.
Vyřešilo to problém s výškou sedla a rázem se lépe řadilo a brzdilo. Sedlo mělo výšku kolem 81cm. Jenže bylo tvrdé a nepohodlné i po hodině jsem cítil mravenčení.
Usoudil jsem že, dvě koženky přes sebe a mezi tím karimatka není to ořechové. Jaký díl karimatky byl použit je vidět na fotce finální podoby sedla. Zase jsem ale věděl o kolik zvýšit, aby to bylo OK jak vizuálně tak pro moje veliké tělo (192cm po ránu)
Takže jsem do toho šel důkladněji. Zvýšení jsem dal pod originální molitan sedla. Je tam 2,5cm aby přece jen zbylo trochu to prohnutí, které je dobré pro brždění a zrychlení - nepopojíždí zadek po sedle. Na vrch jsem dal 1cm gelu a nový hnědý potah, který jsem demontoval bez poškození takže ok. Celkově jsem o 0,5cm níže než předtím.
Bohužel jsem nezkoušel jízdu, počasí tomu není v prosinci nakloněno.
Sedlo je však měkčí a zdá se že bude OK. No nechám se na jaře překvapit. Horší to určitě nebude.
Originální potah je schován a tak se stále mohu vrátit do původního stavu.

• Demontáž štítku

Přece jen jak jí vyrobili je hezčí. Hnědé sedlo jí ale sluší takže to jsem tam nechal. Jezdím tak málo, že ten štítek co sem měl nepotřebuji.

Vloženo: 13.02.2023
    Uskutečněno: 13.02.2023
  • Zkrácení řídítek

Tak dnes po více než dvou měsících konečně krátká jízda. (zlomený loket a zápěstí levé ruky na kole). Během rekonvalescence jsem nakonec zkrátil řídítka o 3 cm na každé straně (840mm a ted 780mm). Dovnitř dal cca. 20 cm

Vloženo: 12.09.2021
    Uskutečněno: 12.09.2021
  • Tak už není jen černá

Najeto zatím málo +200km, ale uděláno už něco málo, aby se mi víc líbila. Na kole mám najeto víc +1000km na moto není čas před triathlonem. Každopádně je to nádherné "prdění" přírodou. Asi brzdím dost plechovkáře a tím

Vloženo: 06.06.2021
    Uskutečněno: 06.06.2021