Kawasaki W800 Street (2019)

Vlastník bonup
Vloženo 15.5.2021
Aktualizováno 13.2.2023

Tak už není jen černá

Vloženo: 06.06.2021, Uskutečněno: 06.06.2021, Stav tachometru: 200 km, Zhlédnuto: 26x

Najeto zatím málo +200km, ale uděláno už něco málo, aby se mi víc líbila. Na kole mám najeto víc +1000km na moto není čas před triathlonem.
Každopádně je to nádherné "prdění" přírodou. Asi brzdím dost plechovkáře a tím to se jim omlouvám. Na tomhle se prostě nikam nepospěchá.
Motor je samet, který ratlíkovým způsobem dá vědět kdy je podtočený a to je vlastně moc dobře.
Zvuk je nádhera a občas při podřazení krásně střelí do výfuku. Tohle se japončíkům fakt povedlo.
Co se nepovedlo: celkově je to opravdu rozpočtovka, která je za tu cenu OK. Není ani vytažen konektor na příslušenství 12V (podle manuálu má být pod nádrží) takže si musím natáhnout na telefon svůj kabel, to je již poslední upgrade co udělám. Rozpočtové blatníky z plastu naopak vítám a mají modernější vzhled díky tomu že jsou kratší. Něco demontovat je občas porod. Dostat se k baterce taky….
Jinak upravené sedlo je teď o 4-5cm výše a je to super. Předtím jsem měl problémy řadit a brzdit. Neřekl bych kolik těch pár cm udělá. Sedlo jsem si potáhl sám. Pod tím je netknutý originál. Dá se to sundat a vrátit do původního stavu (vytahovat ty desítky cvočků bych fakt nechtěl). Výplň je z karimatky. Nové sedlo je širší a vyšší. Pro mě úplně akorát i při stání na místě jsou nohy pohodlněji na zemi než s originálem. Originál je opět rozpočtovka, nemá ani švy , vše jen vylisované do gumové imitace kůže ani to není koženka (do mokra asi lepší). Nový potah na W650/800 stál jen 24EUR a je prošívaný a z koženky. Rozhodně je o dost kvalitnější než originál (zase číňan nemá přesné švy – kdo neví nenajde). Vzal jsem hnědou abych naboural celočernou a mě se takhle fakt líbí.
Obroušení žeber válců stále není, nevím zda bych neztratil záruku, takže asi až po záruce. Nějaké nové kryty vstřikování chromové nebo stříbrné budou. Možná si je udělám ve tvaru karburátorů jako to má Triumph. 3D tiskárna je super pokud jí používáte. Zase orginál kousek plechu na jednu stranu stojí asi 1800Kč to ať si strčej.
Hnusné odrazky jsou dole a nandány méně hnusné, které mají dokonce i CE značku, takže na STK nebude problém.
Mnoho lidí naštve štítek. Jsem taky proti tomu. Měřím však 192cm a každá i menší ochrana je OK, je to poměrně veliký rozdíl proti holátku. Štítek je opět CN za pár korun, ale poměrně kvalita jen na nerezu nalisováno HONGPA. Vyřešeno vyrobením štítku „Original Icon“ který je oficiálním štítkem k W800. Zatím na 3D tiskárně ale mám i CNC frézku a třeba se někdy donutím to udělat z plechu, ale pochybuju tohle je docela OK.
Chromové madlo opět CN za 50EUR. Originál příslušenství od Kawa je opravdu předražené a to speciálně v ČR. Například pádáky mi byly v ČR nabídnuty za 7300Kč a já je sehnal od Kawa něměcko za 5300Kč i s poštovným. Ty sem originál chtěl. Všechny neoriginál vypadaly hnusně a bez padáků nejezdím.
No ještě přidáno trochu chromové fólie na víčko královské hřídele – pozor všude píšou že je z plastu – není ale na poťukání tak zní. To ještě udělám lépe až vytáhnu laserový plotter a říznu to z fólie lépe.
No začíná se mi líbit a komu se nelíbí ať si…….

elvis78 (136) napsal 08.06.2021 v 22:14

Vypadá to kurva dobře

Milan1963 (275) napsal 07.06.2021 v 22:32

• Demontáž štítku

Přece jen jak jí vyrobili je hezčí. Hnědé sedlo jí ale sluší takže to jsem tam nechal. Jezdím tak málo, že ten štítek co sem měl nepotřebuji.

Vloženo: 13.02.2023
    Uskutečněno: 13.02.2023
  • Předělání sedla

Moc jsem tenhle rok nejezdil, zlámal jsem si loket a zápestí na kole tesně před prázdninami a dlouho trvalo, než jsem si troufnul zase na motorku a úpravy. Ruka bolela fakt dlouho. Teď už skoro OK tak hurá alespoň do úp

Vloženo: 13.12.2021
    Uskutečněno: 13.12.2021
  • Zkrácení řídítek

Tak dnes po více než dvou měsících konečně krátká jízda. (zlomený loket a zápěstí levé ruky na kole). Během rekonvalescence jsem nakonec zkrátil řídítka o 3 cm na každé straně (840mm a ted 780mm). Dovnitř dal cca. 20 cm

Vloženo: 12.09.2021
    Uskutečněno: 12.09.2021