Suzuki GSX-S1000 (2016)

Vlastník Chakin
Vloženo 1.5.2021
Aktualizováno 1.5.2021

Černočervená ďáblice. Svoje emoce dává jasně najevo

Kawasaki Z900: Výkon, posez, recenze, prostě to nebylo ono ono ono :-). Jiné: kapot bylo dost, nutí mě jezdit móóc rychle. Na cesťáka mám jestě chvilku čas a na bubláka se snad nedožiju (nic proti nim)

První dojmy - Chtěl jsem modrou, popřípadě šedivá by ušla. Ale to jsem netušil, že tahle holka je tak naživo krásná. Sednutí a natočení motoru a pomalu bylo rozhodnuto. Testovací jízda žádná, 5cm sněhu za to nestálo.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníka rozhodně není.

Doplňky na motorce - Pár doplňků má a to : štítek, polepy ráfku, cnc páčky, závažíčka řídítek, tankpad, boční ochranný polep nádrže, padací slidery, olejová zátka, rolny, přešitý sedlo s gel. vložkami.

Průměrná spotřeba - 6.0359 l/100km

Pokukoval jsem po ni už delší čas, ale až letos došlo na výměnu mašiny. Bylo pár variant. Největší konkurent Z900, ale nakonec to nemělo smysl se trápit a čekal jsem na své GSX-So. Kupováno tak trochu na bubáka - všude sníh.
První sednutí do sedla, super. Poloha řidítek , super. Jízda, sníh . Tak jsem si říkal recenze asi nekecali, to bude ono. Žádná zalehávačka, ale toto...
Myslím si že jsem udělal dobrou volbu. Zatím najeto stěží 600 km, ale pocity jen pozitivní až na jeden. Posez opravdu pro mě luxusní, jak kdyby to šili pro mě. Výkonu má na rozdávání. Zatím to je oťukávačka. Displej je krásně čitelný, nic přeplácaného. Sice jsem zastáncem kulatých budíků, ale doba jde dál a já si zvyknu. Do zatáček jde opravdu sama, až jsem se leknul. Tak to vypadá že bude sranda. Jen škoda, že nemá větší úložný prostor, to mě mrzí. Sedlo je přešitý a vložený gelové vložky. Okolo komína dobrý. Na delší cesty uvidíme. Výfuk origo. Zvuk není špatný, ale laďák je laďák. Ale na druhou stranu to ticho vůči laďáku zatím vítězí. Hodina a půl jízdy je ok, ale poslouchat to celý víkend není zas takový med. A co mě vadí je ta ucukanost. To bych nečekal a doufám že si na to zvyknu.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 04.05.21 v 10:39 10b.

Hoffikiller
Hoffikiller napsal 01.05.21 v 22:24 10b.

parádní

Pedl
Pedl napsal 01.05.21 v 21:46 10b.

biosák
biosák napsal 01.05.21 v 18:40 10b.

Juraj22
Juraj22 napsal 01.05.21 v 17:47 10b.

Moc pěkná mašina, ale já bych se na ní asi bál
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů