Maxon Blade (2020)

Vlastník Beník26
Vloženo 16.4.2021
Aktualizováno 24.3.2023

Skútr jsem zakoupil na cestování do práce mám to cca 5 km.

Motorka koupena od Autokelly

První dojmy - První dojmy jsou má to jen 6,2kw ale na ježdění a na nějakej ten výlet uplně stačí. Maximální rychlost po rovině podle gps 96km/h podle tachometru asi 110km/h jinak těch 85 to cca jezdí. Spotřeba cca 3,5l podle jízdy stylu i pod 3l.Doporučuji zakoupit jiné pneu čínské kloužou mám v plánu koupit Pirelli angel city.

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo začíná na moto,pro dědky a starší chlapy.

Doplňky na motorce - Variátor naraku,Válečky kolem 11g ted jezdím na 10,3g Kontrastní pružina červená,a červené pružinky do spojky více méně nemá vliv na rychlost skútru ale, Tedˇ pozor skútr jede jak střela má sílu krásné otáčky motoru a na čtvrt plynu jede 65km/h.Do města ideální. Kufr na helmu.Více méně skútr nezná kopec jede furt stejně.

Muj první skútr byl kingway 50ccm kit na 80 jezdilo to kolem 80km/h. Druhý skútr už byl maxon matador 125ccm,dostal lepší variátor pružinky do spojky atd a ten už jezdil na pohodu nikdy nezklamal.Třetí skútr je maxon blade 125ccm teď je nový tak až čas ukáže.Servis jsi dělám sám je to sranda. Momentálně najeto do tedˇ 2000-km zatím jen leju benzín nic víc.

Beník26
Beník26 napsal 15.05.22 v 16:13

Kdo má facebook tak tady je forum .Fans MAXON ARDOUR , MATADOR , BLADE , OPTIMUS 125 4T