Kawasaki VN 1500 (1997)

Vlastník Lipnicman
Vloženo 5.4.2021
Aktualizováno 2.10.2022

Láska na první pohled . Robustní motorka na které cítím opravdu sílu stroje.

Suzuki LC 1500 Intruder: Vyzkoušel jsem první Kawasaki VN 1500 a už jsem z ní neslezl.

První dojmy - Totálně unešen. Líbí se mi vše :-). (možná trošku slabší brzdy ,ale s tím jsem počítal.)

Motorku bych doporučil pro - Dle mého názoru pro člověka který se chce opravdu jízdou "kochat " a chce cítit pod sebou silný stroj.

Doplňky na motorce -

Je to moje první "velká" motorka . Hledal jsem něco pohodlného a na této motorce se cítím opravdu dobře , samozřejmě airbrusch Anguse Younga byl bonus. Teprve se seznamujem koupil jsem ji na podzim a tak mám zatím nejeto cca 1500 km a jak jsem psal je to moje první velká motorka , tak nemohu porovnávat s ostatními. Jezdím pomalu a jízdu si opravdu vychutnávám a jsem v sedmém nebi , je to jak droga , jak se udělá hezky musím se jet projet. Samozřejmě to není motorka do terénu a i na horších silnicích s výmolama si člověk opravdu musí dávat pozor (kor začátečník ). Přes zimu jsem vyměnil olej , na jaře byli trošku problémi s karburátorem , bohužel jsem tam nechal přes zimu BA95 což se ukázalo jako chyba. Výměna svíček a ted mě čeká výměna pneumatik . Jinak žádné problémy . Motor má cca 48 000 a dle mechanika je stále ve formě. Zatím jsem nejel nějakou dlouhou štreku , většinou do 200 km za den , ale předokládám že v létě podniknu delší "výlety" a myslím , že tato motorka je na cestování.

filipzd
filipzd napsal 23.04.23 v 19:44 10b.

krásná mašina

žižala.
žižala. napsal 10.04.21 v 18:45 10b.

Parádní kousek.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 10.04.21 v 09:51 10b.

hezká strojovna .
Jezdit,jezdit a ještě jednou jezdit.
Je to super a s příchodem stálejšího počasí to bude ještě lepší.
Tak ať se daří a hodně pohodových kilometrů .

Pabli
Pabli napsal 07.04.21 v 19:54 10b.

fery251
fery251 napsal 06.04.21 v 16:20 10b.

Parádní volba