Honda XL 600V Transalp (1989)

Vlastník hrochi
Vloženo 13.3.2021
Aktualizováno 7.3.2022

Těžká, slabá, špatný podvozek, ale přesto se musíte celý den smát.

Honda XRV 750 Africa Twin: Těžší, dražší, složitější. Když mi do kapot spadl šroubek, tak jsem ho už nenašel ... pak přišel dobitej TA600, tak šla z domu.

První dojmy - Byl to vrak za pár korun, takže dojmy smíšené.

Motorku bych doporučil pro - Pro mne.

Doplňky na motorce - Od předu: delší vidle, podložené pružiny, silonovej držák navi, čínské 12 to 5V, sklopné zrcátko, zkrácené páčky, sklopná řadička a zadní brzda, hliníková lopata jako šusplech, sundané gumy ze stupaček a hl. stojan, lithiová baterie, ořízlé sedlo, sundané zadní stupačky, kus nerezové trubky a výfuk z husqvarny, prodloužená vidlička, kyvka z afriky, čínské ohebné blinkry, gumicuk a blatník z nějakého endura.

Kamarádi mne ukecali. Zkušenosti: jede to dopředu, někdy dozadu a padá většinou na bok. Ale je to blbovzdorné, tak supr. Kvůli krátké převodovce se nehodí na silnici a kvůli blatníku se nehodí do mazlavého bláta. Ale hodit se dá kamkoliv, třeba ze svahu a furt jede. Kde se cítí motorka nejlépe nevím, ale já se cítím dobře na ní.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 21.02.22 v 21:01

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 20.02.22 v 20:25 10b.

Osobně jsem za AT.I když je velká a těžká.Přední blatník vyměnit za motokrosovej a bude to tank

E-Danka
E-Danka napsal 28.07.21 v 22:51 10b.

Kratke ale vystizne

Brumbaal
Brumbaal napsal 21.03.21 v 19:06 10b.

Hele kámoška tak supr! Ať jezdí! Máš to pěkně zvedlý, já ještě pár věcí a už konec hotovo

p.epanica
p.epanica napsal 15.03.21 v 15:09 10b.

...