Honda CRF 250L (2017)

Vlastník Kotlík_hobík
Vloženo 5.3.2021
Aktualizováno 5.3.2021

Hledal jsem něco do lesa a na ryby, nakonec jsem vyměnil košík na houby a pruty na ryby za drapáky a začal objíždět všechny tratě v okolí.

Motorka koupena od pěkná zrzka z vedlejší dědiny

Babetta Stella 50: malé terénní schopnosti
Simson S 50: všichni prodávali jen elektronic

První dojmy - Po Babetě celkem autobus, chybí ji košík, neměl jsem kam dávat houby z lesa, tak jsem je přestal sbírat

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny normální lidi, hlavně ne pro enduristy, ti by ji pak všichni chtěli a zbytečně by stoupla na ceně

Doplňky na motorce - drapáky

Vůbec jsem ji nechtěl, vybrali mi ji kámoši enduristi, prej to pro mě na ježdění do lesa bude lepší jak babeta. Musím jim dat za pravdu, po roce provozu pořád jede

Za necelý rok, co ji vlastním, nepoznala asfalt. Máme spolu 5000km v lehčím i těžším terénu. Zvládne všechny povrchy - pole, lesy, louky, enduro i mx tratě. Dojedu si s ní na pivo i do práce, svezu oba kluky nebo naseru všechny borce na ostrých endurách, že vyjedu to co oni. Sice je pořád na dorazech, ale zatím z ní nic neupadlo. Jediné úpravy jsou drapáky a centrál nadoraz.
Údržbu neřeším žádnou, zatímco ostatní montují svoje ostrý endura, já u pivka čekám až z ní odpadá bahno. Nejlepší koupel je v hlubokých kalužích po letní bouřce!
Vzal jsem ji i do písku v Pánově, tam na mě nechápavě čuměl Libor Podmol, při svém tréninku na Dakar, že prý na tom vypadám jak lowrider
Problém jsem zatím neřešil žádný, je to nudná Honda, která pořád jede a asi ještě dlouho pojede, protože na těch pár koníků ten motor vypadá předimenzovaně. Spotřeba je taky směšná, zatím jsem netankoval víc jak za dvě stovky a ještě se mi nádrž nepodařilo za jeden den vyjet ... ale je pravda že mým stylem bych to měl spíš počítat na motohodiny než na km.
Takže i když na to nevypadá a podvozek má jak žvejkačku, zvládne opravdu hodně.

Není důležitý na čem jezdíš, ale jak si to umíš užít!

doktorM
doktorM napsal 13.09.22 v 16:40 10b.

Nepotkali jsme se na kole u řeky - Uherčice?

atilla3778
atilla3778 napsal 13.04.22 v 20:44 10b.

mRKEF
mRKEF napsal 11.03.21 v 12:12

Tak ty ji dáváš za uši :D. Některý fota z dráhy taky pobaví. Strejda v riflích a silničních botách (jestli dobře vidím) létá vzduchem :D. Je to nezmar ta mašina. Krátil jsi nějak převod nebo původní?

btw: Zajímavý polep, to je nějaký ofiko honda nebo aláč apod?

stnd
stnd napsal 06.03.21 v 09:46 10b.

Paráda a pobavila mě i rodinná fotka

Peza54
Peza54 napsal 05.03.21 v 23:51 10b.

Jako bývalý majitel CRF 250L(před 5 lety) vidím, že plně využíváš její potenciál. Je měkká, ale rád na ni vzpomínám. Užívej si jí, nezklame Tě. Je to Honda.