Honda NX 650 Dominator (1996)

Vlastník Domintruder
Vloženo 3.3.2021
Aktualizováno 3.3.2021

Už v mládí se mi líbila, parádní charakteristický zvuk. Jednoduchá motorka bez poruchy.

První dojmy - Když jsem ji před lety kupoval, neseděl jsem na motorce 10 let, ale okamžitě jsme si sedli a první projížďka překonala veškerá očekávání.

Motorku bych doporučil pro - Moto je podle mě hodně univerzální, takže jak pro malé tak pro velké.

Doplňky na motorce - Myslím, že je kromě laku vše origo a tak se mi to i líbí ?. Jen polepy chybí.

Dominátor se mi líbil od první chvíle co jsem ho jako 10 letej kluk viděl a slyšel. Po dvaceti letech byl jasná volba ?. Letos bych se chtěl podívat do terénu, zatím jezdím jen silnici. Na pohodové i svižnější projížďky dostačující výkon, na nějakou větší pilu to na silnici už není. Brzdí, řadí, jede, spolehlivej parťák. Jízda se spolujezdcem kvůli místu jen na kratší výlet, obzvlášť když je namontován zadní kufr. Kromě běžných věcí jako gumy, olej, destičky, řetěz apod. jsem žádnou opravu za 5 let neřešil.

Beny73
Beny73 napsal 03.03.21 v 20:03 9b.

Úžasný nesmrtelný stroj jednoduchý, relativně lehký, dostatečně silný i rychlý, zas tak moc nežere a - je i vzhledově hezký. Chtěl bych pořídit časem pro jiný druh relaxu enduro a určitě bude ve výběru.