Honda CBR 600F (2002)

Vlastník Jeďnebozemři
Vloženo 10.2.2021
Aktualizováno 10.2.2021

Takovej univerzál, na každej den.

Suzuki GSX 650 F: Hlavně cena a i přes jistý výhody, myslím že Honda bude zábavnější.
Honda Forza 300: Jen slabá chvilka :-D Pěkná a základní účel by plnila, ale není to motorka!

První dojmy - Neskutečná KOSA!!! Jel sem na ní domů v lednu asi při nula stupních :-D A taky je i tak jasný že do litru to má sakra daleko...

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho, kdo chce hlavně jezdit!

Doplňky na motorce - Výfuck Arrow komplet i se svody a dokonce homošlogací, powercomandér, pancéř hadice, jiná přední brzdová pumpa, nějaký černý stavitelný přepáčko a vyšší tmavší plexi.
Zato centrální stojan sem nějak nenašel

Staší ročních 96 je skvělá, takovej univerzál na každej den. Za tím účelem byla taky pořízena tahle. Ježdění do práce, šetření plecháče, možnost volby! Líbí se mě že už je to stříkačna, co mě trochu mrzí, že ještě nemá automatický světla ,ale čudlík. Snad budu občas taky svítit To se ovšem stejně jako všechno ostatní ukáže až na jaře. Už aby to bylo!

Jeďnebozemři
Jeďnebozemři napsal 13.02.21 v 10:17

Dík za komentář Kappeli Jen pro info...
Za 1. Mám a jezdím už několik sezón GSX-R 1000 K6,před ní byl Fireblade 2005. Beru tím pádem rozdíl sport vs. sport!
Za 2. Když byla možnost, měl sem tam i trojku, plnej, až po nějakých cca 13tis. ot. A nikde sem nenapsal že to nejde, jede moc hezky!
Za 3. I přes to, na to co v takové chvíli zažiješ s K6 když překročí pouhých 7tis.ot. bys tady čekal marně! Na té šestce tohle prostě nikdy nepřijde...

A to je přesně ten rozdíl, co sem zde zmínil. Kdo zkusil ten ví, i to že jak jede nebo "nejede" záleží na tom s čím to porovnáš

Kappeli
Kappeli napsal 12.02.21 v 10:47 3b.

? do litru to nemá daleko? tak možná ss,zkus točit 10k+ a uvidíš ,že to jede