Suzuki GSX 750 F (1999)

Vlastník hojas
Vloženo 19.11.2020
Aktualizováno 19.11.2020

První motorka po 15ti letech bez řídítek...vyřádil jsem se na ní...a to v mnoha ohledech.

První dojmy - ...no euforie. Jako bych koupil svou první motorku. Ty roky abstinence se musely projevit.

Rodina, děti, bydlení...znáte to. Na motorky nebyl čas a ani prachy. Když se to ale trochu uklidnilo a manželka řekla "tak si tu motorku pořiď", na nic sem nečekal.
Peněz nebylo a tak ani příliš na výběr. Stejně mě netěší koupit hotovou motorku, ale potřebuju si ji udělat. Tak sem vzal tuhle padenou Zuzanu. Motor léty ověřený z více modelů a vzhled už pořešíme.
Když jsem ten krám viděl na vlastní oči...no bída. Ale jela dobře, nikam netahala a tak bylo rozhodnuto.
Následovala fáze jak si ji upravit k obrazu svému. Nejdřív sem se držel při zemi. Pak to ale vzal od podlahy. Tehdy to ještě šlo :)
A tak vznikl můj zimní projekt. Co je to původně za motorku poznají snad jen ti, kteří se v ní někdy hrabali.
Nebudu se moc rozepisovat o motorce jako takové. Technika už zastaralá, motor vydrží hoodně, nic navíc co se bude kazit...zkrátka poctivá motorka co vás nikde nenechá. Aspoň mě nikdy.
Těchto pár řádků vzniklo jako nostalgická vzpomínka nad objevenýma fotkama o které se chci podělit.

jiřus69
jiřus69 napsal 21.11.20 v 10:53 10b.

Dobra práce
Respekt a klobouk dolů jak sis s ní vyhrál

6573
6573 napsal 20.11.20 v 12:19 10b.

pěkná práce

callowsick
callowsick napsal 20.11.20 v 08:41 10b.

hele, to je moc hezký