Suzuki M 800 Intruder custom (2007)

Vlastník Pollman
Vloženo 16.1.2007
Aktualizováno 23.1.2009

Tak jsem si po dvou letech splnil sen a úplně nová M800 je doma v garáži, Přes nepřízeň počasí jsem za první den najel 200km a kdybych nebyl úplně zmrzlý, tak bych snad najel celou první servisku (1000km). Je to pohodová mašinka se super výkonem. Takže s

Zkušenosti: Takže já jsem už docela OK, ale Suzina to odnesla totálně, jde do motonebíčka, pojišťovna spočítala škodu a dala ji do šrotu..

Další info: Tak je chudák teď trochu domlácená, vletěli jsme spolu do auta před námi (šílená babka se rozhodla, že má absolutní přednost a vlezla bez koukání přímo pod kola auta přede mnou. On to stíhal zastavit, já už ne..). Vypadám jak Rocky po zápase, mašinka má prasklé přední kolo, rozbité plexi, uražené světlo, zlomená řidítka, promáčknuté výfuky a další šrámy a bolísky. No, snad se dáme co nejdříve dokupy..

Šla do šrotu, nechť ji je motozemě lehká...

BaluJarda
BaluJarda napsal 03.01.09 v 23:23

Pěkná,za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

Bubak3
Bubak3 napsal 16.05.08 v 14:41

Dík moc inspirace se zhodí a na stránky se moc rád podívám a do Rožnova určitě pojedu ještě jednou dík. A určitě se ozvu.

Bubak3
Bubak3 napsal 26.04.08 v 19:41

Moc pěkné.

Boža
Boža napsal 22.03.08 v 22:34

tak honem opravit, nebo jinou, sezóna 2008 začíná, za týden má být už pěkně lol přeji pohodu na cestách a je to za 10

Koki
Koki napsal 06.03.08 v 21:29

Zajímavá první fotka,to asi není tvoje mašina viď? Jinak poslední foto výstavní model,hlavně žádný pády a hodně pohodových km