Suzuki VS 800 Intruder (1993)

Vlastník bukovik
Vloženo 8.10.2020
Aktualizováno 13.10.2020

Malá, starší kráska s elánem mladé laňky

Motorka koupena od HD moto Třebíč

Suzuki VL 800 Volusia: důvod neuveden

První dojmy - Padla na první dobrou, chvíli trvalo, než se sehnaly všechny potřebné papíry (dovoz Itálie a 41 kw) a tak mi skoro měsíc stála. :( Ale už vesele brázdíme naše luhy a háje a je to opravdu krásné svezení :)

Doplňky na motorce - Zatím jen brašny, pás na nádrž, nezbytné třásně, podpěry brašen...

Vybíral jsem ještě z Dragstaru a VL 800 Volusie, ovšem Introuš padl do ruky na první dobrou.
Jízda, i delší trasy je pohodlná, motorka spokojeně přede i v kopečkách. Trošku nezvyk je hlídat si skrze palivo nájezd, přecejen se leckdy kochám a pak přepínám na rezervu... :D
Brzdná dráha je delší, chce to s tím počítat a jet mozkem , ne na krev. Ikdyž, když člověk zaspí do práce, ten výkon to má. :)
Bohužel mě zklamala, nechala mě v Náměšti na benzínce, odešlo dobíjení baterky, ale jinak zatím krom běžné údržby zcela bez problémů.
Na motorku jsem dokoupil nějaké brašny, ještě fůru doplňků plánuju (zklamalo mě světlo, večer nejde vidět a nejsem viděn, zřejmě to vyřeším výměnou + rampou s přídavnýma světlama). Trochu přes zimu došperkovat a pokud to v létě koronasituace dovolí, plánuju Španělsko.

Kali88
Kali88 napsal 27.11.21 v 18:35 10b.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 15.10.20 v 17:41 10b.

Hodně štěstí a ať laňka slouží.

jezdec68
jezdec68 napsal 14.10.20 v 13:58 10b.

Měl sem ji 15 roků, je to spolehlivá motorka, zadek "nebrzdí", ale stačí přejet 80 papírem obložení na na paknách a zlepší se to o 99%. Pokud se spotřeba dostane na 5 litrů+, tak vyměnit vzduchové filtry. Do 100 tisíc bez spotřeby oleje, pak to šlo pomalu nahoru, nesmí se samozřejmě dávat víc , než do půlky kontrolního okénka, kontroloval sem pomocí zrcátka, sednout a rozkročit, tak aby byla vyvážená do svislé polohy. Přidal jsem si tam tlačítko na benzinovou pumpu, pozor na zapojování, aby neodešlo relé dobíjení.

žižala.
žižala. napsal 10.10.20 v 18:41 10b.

Supr stroj.

pkkaca
pkkaca napsal 10.10.20 v 00:41 10b.

Moc pěkná strojovna A světlo?Často jezdíš po tmě a rychle?? Jinak být viděn je super kvalitní reflexní pasek na bundě..X krát učinější než zadní lampa Ale s tím Španělskem na chopperu mi děláš velkou chuť