Husqvarna 701 Enduro (2018)

Vlastník Honza-TA950
Vloženo 8.10.2020
Aktualizováno 21.4.2023

Vloženo: 20.04.2021, Uskutečněno: 20.04.2021, Zhlédnuto: 26x

Pár doplňkových informací

jak jsem psal montážka tlumiče od Scotts Perfomance na 690 nejde použít díky jinému ofsetu. Vyřešil jsem montážkou od Radeho - není sice odpružená, ale je pěkně zpracovaná a za normální cenu.

Ven šel uhlíkový kanistr a SAS - šlo pryč pár zbytečných hadic a elmag ventilů - o hmotnost tolik nejde ale je tam víc místa a menší chobotnice hadic, zatím nemám ty správné konektory na oblbnutí ECU tak mi svítí kontrola, ale na funkci to naštěstí nemá vliv.

Vyhodil jsem i schránku na nářadí - nářadí co vozím se mi tam nevejde a zlepší se proudění vzduchu přes chladič

předělání sedla jsme ještě nezrealizoval, ale je v plánu - sedlo je sice OK ale po cca 300 km už zadek cítím

je to první motorka s ABS tak při výměně brzdovky jsou znát delší hadice a vetší hydraulický odpor, každopádně vzhledem k ABS bych kapalinu doporučoval měnit včas. Citlivost páčky s ABS je slabší než bez ABS ale dá se na to zvyknout

pořídil jsem oberona na spoiku - to je klasický fail 701 - nově je na brzdovku + pořídil jsme FKMkové O-kroužky - vyzkoušel jsme jejich naložení na měsíc do brzdovky a drží, ty bych doporučoval bez výměny vozit sebou - dává se tam 22 x 2,5 mm

čidlo bočáku nechávám, přijde mi dobrá funkce - ale vyrábím eliminátor kvůli poškození - pozor na to, že nejde použít ze starších 690 - teď už je potřeba generátor impulsů, aby pravidelně uspokojoval EU požadavek na ECU

• Pár info a zimní údržba

ještě na podzim jsem vyměnil výfuk za Wings se silent kitem - tj. na vstupu děrovaný trychtýř a na výstupu db killer se spark arestorem - výsledek super, je to hlučné podobně jako originál, tolik se nehřeje a je lehčí (

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.01.2022
    Uskutečněno: 26.01.2022
  • Ventily a rozvody a další údržba

Našel jsem chvilku a dostal se k údržbě - u 2018 došlo k úpravě mechanismu dekompresoru - není tam jedno výklopné závažíčko, ale dvě radiálně pohyblivé Duka 2018 na to byla i svolávačka, u HSQ jsme svolávačku neviděl,

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.08.2021