Honda NC 750X (2020)

Vlastník Allda7
Vloženo 1.7.2020
Aktualizováno 1.7.2020

Super motorka, pro někoho kdo znovu začíná.

Motorka koupena od FIRMA:Nokamoto (Hradec Králové)

Honda CRF1000L Africa Twin: Vracím se k ježdění po 30 letech a zdála se mi jako pro začátečníka veliká.

První dojmy - První jízdní dojmy super, skvěle se díky nízkému těžišti ovládá a po třicetileté odmlce kdy jsem nejezdil jsem si hned zvykl.

Motorku bych doporučil pro - Kdo začíná nebo se vrací a nechce trhat asfalt.

Doplňky na motorce - Padací rám RD moto, kryty rukou, originál kufry Honda, hrazdička na řidítka, kryt chladiče, hlavní stojan, polepy apod.

Chtěl jsem něco, co mě padne do ruky a bude se dobře ovládat. Poslední moto byla stará JAWA 350 ještě za socíku.
Najeto mám zatím 1500km a je to opravdu bomba ježdění i s manželkou vzadu. Spotřeba bomba 3,5 l, zatím po první garančce. Zatím jízda jen po silnici, ale mohlo by být měkčí sedlo, delší výlety bolí trochu zadek. Příští týden první náš delší trip, moto dovolená Jižní Čechy.

bikerp
bikerp napsal 03.05.21 v 11:22 10b.

NC750X byla jedním z kandidátů než jsem se nakonec rozhodl pro CB500X. V několika testech zmiňovali, že přední brzda je docela slabá a že motor sice pěkně táhne, ale omezovač hodně brzy zasahuje.
Tak by mě zajímalo jak to vnímáš ty?
Jinak motorka je to pěkná, tak ať ti slouží.

Hunyady
Hunyady napsal 03.07.20 v 22:12 10b.

Super, po odmlce (10 let) jsem vybral stejně a spojenost. Ať Ti dělá jen radost

JR-1
JR-1 napsal 02.07.20 v 20:57 10b.

Ahoj, líbí se mi ta hrazdička na řidítka. Můžeš mi prosím napsat, kde jsi jí koupil?
Díky. JR-1

Hondasl
Hondasl napsal 02.07.20 v 09:58 10b.

krasny stroj.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.20 v 22:07 10b.