Moto Guzzi V7 Special (2019)

Vlastník w.o.l.f.
Vloženo 23.6.2020
Aktualizováno 23.6.2020

Dle mého názoru povedený naháč a "retro klasika"

Motorka koupena od investom-moto.cz - oceňuji seriozní jednání a velmi dobrou komunikaci, doufám že bude pokračovat v rámci servisních služeb

Yamaha XSR 700 XTribute: prodejce motopark.cz mi neumožnil zkušební jízdu na tomto modelu a odkázal mě na možnost projet Yamahu MT-07
Triumph Street Twin: prodejce triumpholomouc mi neumožnil zkušební jízdu na tomto modelu a odkázal mě na možnost projet model bonneville

První dojmy - Motorka se mi líbila už na první pohled, ale znáte to fotka v počítači nestačí, je potřeba si mašinu osahat, posedět na ní a pak ji projet. Byla mi nabídnuta možnost zkušební jízdy na modelu v 7 III stone u prodejce ve Zlíně, měl jsem štěstí na dobré počasí, takže jsem možnost využil dokonale a po testu už nebylo co řešit. Má představa o pohodové a zábavné jízdě byla splněna.

Motorku bych doporučil pro - pro toho komu vyhovuje 2V motor a nehoní se za výkonem

Doplňky na motorce - větrný štítek

Moto guzzi jsem si vybral, protože se mi líbila už na první pohled a po zkušební jízdě jsem byl rozhodnut, že si ji koupím, Prostě taková retro klasika s nádechem 70.-80. let. Přál jsem si na "stará kolena" pořídit novou motorku a v mém hledáčku byly modely Yamaha xsr 700, Triumph street twin a výše uvedená Guzzi. Jak to dopadlo už víte, zkušeností s touto konkrétní motorkou nemám skoro žádné, protože parkuje u nás v garáži teprve od včerejška. Plánuju především výety po okolí, po okreskách, takové ty "kochačky".

paliZBlavy
paliZBlavy napsal 08.12.21 v 21:43

veľmi pekná, táto farebná kombinácia si mi páči viac ako v tej modrej. Mal som testovaciu jazdu na 2021 V7 Stone, bolo to fajn, len mi prišla malá. Mám o pár cenťákov viac ako ty, vieš mi povedať ako sa na nej cítiš po pár sezónach?

Jenda1319
Jenda1319 napsal 27.07.20 v 23:12

vítej ve stádu "koziček":)))

Capan
Capan napsal 10.07.20 v 20:03 10b.

Skús ešte ladené koncovky,trebárs od Mistralu. Stačí im napísať.
Ešte asi ani nevieš,aký poklad máš !

w.o.l.f.
w.o.l.f. napsal 24.06.20 v 16:26

díky za komentáře pánové

rudirt
rudirt napsal 24.06.20 v 10:55 10b.

Krásná, NORMÁLNÍ !!! motorka
AŤ slouží k radosti z jízdy...