Suzuki DR-Z400S (2004)

Vlastník JouneSs
Vloženo 11.6.2020
Aktualizováno 20.3.2021

Vloženo: 19.03.2021, Uskutečněno: 19.03.2021, Stav tachometru: 11353 km, Zhlédnuto: 52x

Vzhledem k stavbě domu, hypotéce a minimu času letos je pro mě velký luxus držet si dvě motorky. Suzuki byla skvělá motorka a nelituji toho, že jsem ji vyzkoušel. Bohužel stále hledám styl ve kterém se naplno uvidím a proto chci aspoň to minimum času co mám letos věnovat Drifteru a je škoda aby DRZko stálo. Další důvod prodeje je, že mě více baví ježdění na více denní tripy než lítání okolo baráku. Kdo ví jak to bude, ale předpokládám, že se letos bude opět problém někam dál podívat. Další mínus je, že bydlím v CHKO a jakmile člověk někam vyjede je z něho pomalu vrah a násilník zvířátek. Nikdy jsem DRZ netrápil ve velkém terénu, myšleno mezi stromy v lesích a pod. na to ta motorka není stavěná. Vyhovují ji vzhledem ke své váze spíše lesní cesty, pěšiny, hřebenovky a tak.. jenže to jsou z pravidla značené turistické stezky.. Na takových stezkách jsou kvůli nemožnosti cestovat pořád lidé a nejednou jsem s podobnými individui přišel do konfrontace. A upřímně už asi ani nestojím o to, aby mě z motorky někdo shazoval a podobně. Poučení pro příště, nikdy nezastavuj.. To jsou asi důvody prodeje.
Do DRZ jsem po koupi nainvestoval cca 30 tis a postavil ji k obrazu svému, bohužel přišel její čas. A je mi to fakt líto

Ještě musím dostříhat a nahrát tady video a pár fotek do deníku z tripu po hraniční čáře okolo Slovenka kterou jsme jeli v létě 2020 po cyklotrasách. Opět super trip kdy za sedm dní dala Suza 1800km lehčím terénem a po cestách bez jediného zaváhání.

Pedl (185) napsal 23.03.2021 v 18:37

No to je škoda, ale někdo určitě ocení co jsi do toho dal
Jinak já najel na DRZ 11 tkm za rok a půl, motorka kupodivu zvládá i dlouhé trasy, jen není tak pohodlná a rychlá. Není tak jednoúčelová jak se ze začátku zdá, a na klikatých silnicích druhé třídy si člověk užije jízdu jak na motárdu. A je fakt, že není tichá, jezdím spíš místama, kde to už poničily lakatoše, což většině lidem nevadí, ale člověk musí u nás počítat s tím, že ti někdo bude nadávat ikdyž pojedeš na elektrokole

• Moto dovolená - Dokola kolem Slovensko 2020

V létě 2020 jsem opět se svým parťákem absolvoval cestu za krásami dalšího offroadu. Tentokrát, kvůli Covidu a nemožnosti cestovat padla volba na Slovensko. Cestu okolo hranic ČR jsme už spolu absolvovali, tak proč nezku

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.05.2021
    Uskutečněno: 30.05.2021
  • Silvestr v garáži

Všiml jsem si že poslední roky trávím Silvestra v garáži. Tak i letos jsem se dopoledne pověnoval těm dvou babkám co tam stojí. Suzuki dostala nový olej s filtrem + výměna podložek které už to měly za sebou, novou svičku

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.01.2021
    Uskutečněno: 01.01.2021
  • Dokončení, kompletace

Tak jsem se jeden večer hernu a dokončil zbytek prací na polepech a kompletaci Drz. Plasty byly značky Acerbis, pořizovací cena asi 2500,-.. No a za ty peníze bych čekal že když si koupím něco na DRZ bude to i na DRZ se

Vloženo: 13.06.2020
    Uskutečněno: 12.06.2020