Benelli BN 251 (2017)

Aktualizováno 16.9.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

pernik92
pernik92 napsal 22.05.20 v 13:26 10b.

Obdiv že tě to neodradilo.

A k tématu ABS.
Ne vždy je to zachránce. Pokud člověk nemá zkušenosti tak ani ABS nemusí pomoci. Byl jsem toho svědkem.

Každopádně to máš za 10 a ať to jezdí.

SkidOV
SkidOV napsal 22.05.20 v 08:56 10b.

Koukam dalsi stajovy kolega. K tomu uloznemu prostoru - prechazel jsem z masiny, ktera nemela zadny, tak mi to prijde jako prijemna zmena. Ono na te masine stejne clovek krom povinne vybavy nic nevozi, a kdyz se jede dal, berou se kufry.

Tak at slouzi.

widowmaker
widowmaker napsal 22.05.20 v 08:24 10b.

Motorka pěkná, ale mít ABS jako hlavní kritérium mi prostě přijde divný..
Už když začaly duální brzdy, tak to byl bohužel ústupek, aby si dřeváci nezlámali ruce a pak k tomu přidali ABS, který je ještě u spousty motorek nevypnutelný a od loňského roku povinný..
Každopádně spoustu šťastných kilometrů

pejskomil
pejskomil napsal 22.05.20 v 06:31 10b.

Pěkně napsané,gratuluji ke koupi krásné motorky.
Udělal jsi dobře!!! Já mám také 250tku a za jeden rok jsem najel 10.700km,Je to již solidní obsah,na tom i pocestuješ.Mě například Abs spíše obtěžuje,ale mám endurko.Větší motorku mám bez Abs.Vubec mě to nevadí.Jsem ale generace,kdy motorky Abs neměli.Přeji spokojenost se strojem a jízdy bez nehod!!!

Vencanator
Vencanator napsal 22.05.20 v 02:16 10b.

Je super, že jsi se na jezdění nevykašlal, za to tleskám. Snad volby nebudeš litovat i oproti BN 302, ale myslím si, že ojetiny BN 251 poskytují za slušné peníze dost muziky. I když tedy dvouválec je dvouválec, charakter má prostě jiný. A ještě co se týká té Jawy, kterou jsi zvažoval, tak nezapomeň, že nejde jen o výkon v kW, který může být obdobný, ale i o točivý moment, kde prostě objem obvykle dělá dojem.

Posledně co se týká toho ABS, tak na jednu stranu ti rozumím, na druhou si ale myslím, že v autoškole jsou lepší motorky bez ABS, ať se lidi učí brzdit s respektem a nespoléhat na to, že jim sepne ABS. Ono se pak taky může stát, že přesednou na nějakou starší mašinu, která ABS nemá...

No každopádně ať ti motorka dobře, dlouho a hlavně bez nehod slouží.

Honzus75
Honzus75 napsal 20.05.20 v 12:52 10b.

Tak za prvé, všechna čest za odvahu a touhu po motorce i po té havárii, že tě to neodradilo, smekám.

Jinak k motorce, myslím, že dobrá volba jako první stroj, osobně mám jako druhou motorku do města Benellku Leoncino 500 a vybíral jsem před rokem mezi 302 a Leoncinem 500. Jelikož jsem "starší" páprda a moje druhá výletní motorka je o "něco" silnější, nakonec vyhrálo Leoncino (hlavně kvůli brzdám, řazení, podvozku a motoru) a to je tak strašně zábavná mašina, že ti jí můžu s klidným svědomím doporučit jako nástupce 251. Jo a 10b

PBM2
PBM2 napsal 20.05.20 v 09:09 10b.

Pěkná. Pro Benelli mám dlouhodobě slabost a neřeším věci, jako zda je to "Itálie nebo Čína". Vzhledově fajn, výkonově stačí a spolehlivost je o tom, jak se k ní majitel bude chovat. Takže přeji, ať ti dlouho a spolehlivě slouží.

milec
milec napsal 20.05.20 v 07:26 10b.

Super stroj

Pes69
Pes69 napsal 17.05.20 v 22:49 10b.

Jsi statečnej že jsi nekoupil tu 302 a radši koupil výbavu! Lepší dát peníze do bot, slušný helmy, hadrů než se pak zrakvit v žabkách ..

Milan1963
Milan1963 napsal 17.05.20 v 21:16 10b.

Pěkná motorka, těch 250 ccm je dostačujících, sám jsem dlouhá léta spokojeně jezdil na Jawě 250. At' Ti dělá jen radost.