Jawa 660 Vintage (2017)

Aktualizováno 9.9.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

Olísko
Olísko napsal 04.06.20 v 20:29 10b.

Parádička

dekel
dekel napsal 27.05.20 v 13:46 10b.

O.N.E.
O.N.E. napsal 22.05.20 v 16:31 10b.

BigAl74
BigAl74 napsal 20.05.20 v 21:27 10b.

Krasnej stroj

kyselina napsal 19.05.20 v 15:11

filtro - elektroinstalace je v pohodě, jen jsme ji kosmeticky upravili (zkracovali jsme dráty), protože evidentně to byl univerzální svazek, kde některé dráty byly velmi dlouhé a měl jsem z nich na některých místech udělanou krásnou mašličku, pod světlem to vypadalo jak motýlek . Elektroinstalaci jsme měřili a funguje bez problému. Ta co zažila za slejvák v Itálii, tak to bylo stejný, jak kdybych ji rovnou hodil do moře. A vše O.K. Baterku jsem už musel po 2 letech vyměnit, ale myslím si, že to bylo tím, že ji měli v Jawě na skladě už 15 let. Když motorka stojí více než 14 dní, tak ji pro jistotu dobiji a mám klid. A když jezdí, tak se dá nastartovat kdykoliv, na to je spolehnutí. Co se muselo upravit byly přední tlumiče - museli jsme vyměnit olej a potom byly plně funkční . Co jsem vyměnil po 2 letech byly ještě pneumatiky, dal jsem tam místo Mitasek Micheliny a jde to kurva znát . Jinak na motorce se dělali jen kosmetické úpravy a doplňky. Je potřeba ji dát každý rok před sezonou poctivý servis podle servisní knížky a jezdí bez poruchy celou sezonu (6000 km sezona). Motorka je bez poruchová, mohu ji doporučit, ale možná je to tím, že je vyrobená mezi prvními kusy a víc se snažili .

filtro
filtro napsal 18.05.20 v 20:48

No to se teda pěkně projela , to jsi jenom sednul a jel? nebo proběhla nějaká příprava. Hodně lidí si stěžuje jak je to nepovedený stroj a jak je poruchová elektroinstalace.

kyselina napsal 16.05.20 v 11:39

Forss - No slušnej Jawa gang . Ani bych neřekl. 3 z nás skoro vůbec nejezdí, protože si motorky koupili jako investici (je jich jen 60 ks). Zbývají 4 - z toho je jedna plačka, co jede 200 km a pořád si na něco stěžuje, ale jinak fajn kluk, druhý bez problému, ale promluví 10 slov za den a třetí jako jediný bez připomínek a čtvrtý já, kterého někteří nesnáší, za moje blbý kecy (pořád bych někam jezdil, rád plním harmonogram atd.). Takže jako gang moc nefungujeme a v tomto složení jsme jeli jen jednou a výsledkem jsou tyhle fotky.

Proto si hledám parťáka (pouze jednoho, ve skupině max. tak na víkend) na dlouhé trasy, na kterého bude spolehnutí a který nebude prudit (a nebude chrápat )

kyselina napsal 16.05.20 v 11:17

filtro - V Itálii, ve Slovinsku, v Rakousku, v Černé Hoře, v Chorvatsku, v Maďarsku, v Bosně a v Srbsku. Tenhle rok se měla podívat do Rumunska a Bulharska, ale to padlo. Pojede se po hranicích ČR.

kyselina napsal 16.05.20 v 11:12

Targus - My už jsem krapek konzervativní, takže barvy jsou pouze ty, které Jawa v minulosti používala. Červená a oranžova z califa a červená a černá z kývačky. Motorky byly dělány na zakázku a ani jedna není v barevné kombinaci stejná.

Forss
Forss napsal 16.05.20 v 08:47 10b.

Mno teda slušnej Jawa Gang

Čadil
Čadil napsal 16.05.20 v 08:25 10b.

šikovná

filtro
filtro napsal 15.05.20 v 22:19 10b.

Ty jo pěkně vymazlená
A kde už všude byla?

Targus
Targus napsal 15.05.20 v 21:56 10b.

Jsem zapomněl na body...

Targus
Targus napsal 15.05.20 v 21:55

Asi první - a bohužel poslední - motka z Jawy, ke které nemám výhrady z hlediska designu.

Teda kromě Kalifa, samozřejmě...

Což mě sejří, páč ti to musím pochválit!!!

P. S. Možná jste se mohli odvázat a nechat si ty motky nastříkat každý v jiné barvě...

Primoška
Primoška napsal 15.05.20 v 18:37 10b.

kdo nemél jawu není motočech

pp377
pp377 napsal 15.05.20 v 18:11 10b.

Moc pěkná, tak Ti jezdí stále ke spokojenosti

TRA
TRA napsal 15.05.20 v 18:01 10b.

"Mám ji prostě rád" a to je přeci to hlavní Ta skupinová foto fakt super

kyselina napsal 15.05.20 v 16:34

Milan1963 - A to si představ, že těch 7 motorek je z jednoho místa. To byla asi největší zakázka Jawy s Vintage co kdy měli . Já mám výrobní číslo 8 a ostatní jsou hezky seřazeny za mnou až do č.14.

kyselina napsal 15.05.20 v 16:32

HonzaCR250R - jezdí hezky, hlavně v zatáčkách. Jsem trochu překvapen, na to jak je vysoká, tak jsem už několikrát brousil stupačkami.

Milan1963
Milan1963 napsal 15.05.20 v 15:36 10b.

Parádní stroj, sám jsem měl Jawu 650, mám taky 660 a - spokojenost ! Ty fotky - nádhera - sedm Vintážek se nevidí... Doufám, že se někde na srazu potkáme .

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 15.05.20 v 15:14 10b.

Me se líbí... Mel jsem ten motor 4 roky v XT660X a jezdilo to krásně a stacilo vykonem,takze ti verim.Tak at dela jenom rdost a spoustu spokojenych kilometru...