Kawasaki VN 1700 Classic (2010)

Vlastník Tuten67
Vloženo 17.2.2020
Aktualizováno 4.4.2020

Tohle už je pořádnej kusanec i pro dva...a po pár projížďkách musím uznat že je opravdu pohodlná i na dlouhé trasy.

Motorka koupena od FIRMA:Zbyněk Soukup - Motosport (Jičíněv

Yamaha XV 1900 Midnight Star: VN 1700 mi přišla pohodlnější na delší vzdálenosti hlavně sedák spolujezdce.

První dojmy - Trošku vyšší posed než u Drakstara...i trochu těžší, ale pohodlnější, samozřejmě větší výbava...tempomat, info na displeji jako jaký je zařazený kvalt, spotřeba, množství paliva... pohodlné sezení hlavně pro spolujezdce (mojí drahou polovičku), jednoduše přizpůsobitelné odpružení zadních tlumičů...

Doplňky na motorce - Jsou na ní laděné výfuky VH ...mají pěkný zvuk, přídavná LED světla pro lepší viditelnost (bezpečí že jste vidět)

Jezdíme s manželkou společně a na Dragstáru byla po delších vyjížďkách dost unavená a hlavně ji bolela zadnice z nepohodlné a poměrně tvrdé sedačky spolujezdce.
Když jsem viděl sedačku u Vulkánu, věřil jsem že to bude to pravé posezení pro mojí královnu...
Kawasaki VN1700 je oproti Yamaha Drakstar o něco větší, těžší a zprvu jsem se bál jestli ji vůbec zvládnu...nejsem žádnej hromotluk, ale po pár jízdách jsem si zvykl a je úžasná.
Zadní kufry jsou poměrně prostorné, ale přilby se tam nevejdou. Výhoda je že jsou uzamykatelné a kdyby pršelo, tak je vše v suchu.
Oceňuji tempomat kdy si po jeho aktivaci můžu pravou suků nechat odpočinout a procvičit pokud po delší jízdě začne brnět.
Info na displeji je taky dobré, udává počet km, stav paliva a spotřebu, hodiny...
Dokoupím asi jen držáky na pití.
Těšíme se jak se oteplí a hned začneme podnikat výlety.
Petr ?