Zipp Manic (2010)

Vlastník aGGro
Vloženo 26.1.2020
Aktualizováno 26.1.2020

Čína jede, a tato mašinka je toho důkaz. Po každé zimě nastartovala, nikdy mě nenechala viset. Měl jsem ji moc rád jako můj první manuální stroj.

První dojmy - Zippek mě na první pohled nadchl, designem, zvukem a první projížďka zpečetila můj dobrý pocit. Jízda z Hlučína do meho města byla skvělá, příjemná. Jen rezonance a vibrace byly dost poznat při vyšší rychlosti, ale to nebylo důležité. Celkově jsem se cítil velmi vyrovnaný a sladěný ses strojem.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníky, krajinkáře a mladistvé, vášnivé motoristy.

Doplňky na motorce - Ničím jsem motorku nedoplňoval. Jen jsem si podsvitil budíky červenou.

ZIPP Manic čínská motorka pro PL trh. Koupil jsem ji před 7 léty 2013 a najel s ní pěkných cca 10000km.

Co k ni dodat? Na to, že se jedná o číňana jde o velmi dobře spracovanou motorku. Nízký posed umožní skvělý pocit usednuti i pro menší osoby. Je to pro začátečníky ideální stroj. Převodovka, brzdy, celkově motor byl ideálně nastavený a sladěný. Výkon 8kw (11k) při cca 130kg váhy motorky mi přišel fajn, vytáhnout se s ní dalo 115km/h, pak nastaly velké rezonance a vibrace. Na delší jízdy jsem ji nechtěl hnát. Využil jsem ji do práce, ale nejlépe se cítila na menších výletech bočními cestami kolem pohoří Beskyd.

Facit: líbí se mi a každá jízda byla s úsměvem.

Pitrss23
Pitrss23 napsal 11.07.22 v 11:22 10b.