Jawa 250/353 Kývačka (1955)

Vlastník O.N.E.
Vloženo 12.12.2019
Aktualizováno 25.12.2019

Tak jo,nechtěl jsem ale jooo...Tak schválně

První dojmy - Super jako vždy,nepojízdný krásný vínový krám za hromadu peněz s vidinou dalších nemalych investic :-)

Doplňky na motorce - Tažné na Pav, člověk nikdy neví co bude tahat ?

Takže skoro uplný pulbuben,pár chybějících dílů pomalu scháním.Zatím vyčištěno a zprovozněno,motor teda celý uplně nově udělaný,zapalko zrepasované v jawadynamo,šlape výborně.Jinak nic...Žádná retuš jenom aby to jelo a vypadalo kompletně.Koupeno z důvodu stavby půlbubna u kterého byl na začátku jen rám s motorem a pořád mě nabavilo googlit co kde je jinak a tak jsem si pořídil 3D vzorník.
Ve fotogalerii pár detailů, třeba by to mohlo někoho zajímat.. Je zajímavé kolika drobnostma se liší, půlbuben od novější verze kejwacky..
Obsah nádrže, pán tvrdil že týden před prodejem na ni vesele jezdil. Samozřejmě jsme ji nenastartovali ale to já neřeším aspoň můžu smlouvat cenu. Tak nevím jak jezdil asi týden před několika roky možná tak.

Jo a zrcátko už je taky v cajku ? ten kulatý hnus byl jen na STK

Zadní madlo se 3 nýty na každé straně

Kompletní spoj k zadnimu světlu v zadním blatniku

zdenekmoped
zdenekmoped napsal 26.10.22 v 21:08 10b.

krása zas dalčí jawka z 26000 kusů kde je dalších 25995 krasavic

cmiral
cmiral napsal 15.12.19 v 21:48

Jawatar> nic o renovaci nepíše, je to každého věc a i kdyby to šplíchnul tak takových tuctových "legend" po stodolách bude ještě dost i když je to fakt pěkný kus.

jawatar
jawatar napsal 15.12.19 v 07:42 10b.

Vyčistit,zprovoznit,NERENOVOVAT!!!Máš krásnou legendu!!

DennySV
DennySV napsal 13.12.19 v 16:21 10b.

biosák
biosák napsal 13.12.19 v 15:22 10b.