SWM Silver Vase 440 (2016)

Vlastník SV-DR
Vloženo 17.11.2019
Aktualizováno 6.1.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 22 záznamů

SV-DR napsal 10.04.22 v 09:31

Som rád že ti to pomohlo Six Days 500 je to isté len má navyše ABS , môj starší ročník 2016 to ešte nemal.

kukal
kukal napsal 10.04.22 v 08:50 10b.

kukal
kukal napsal 10.04.22 v 08:49

Dekuju za tuhle recenzi, nikde jsem se o téhle motorce nedozvěděl víc, než od tebe koukám po té novější, ale hádám, že Six Days 500 se moc od té tvé lišit nebude, výkon papírově stejný. Každopádně to od mojí xvs950 bude lehčí a obratnější . Stejně jak Jawa 350/634 kterou mám v garáži, ale tu se mi moc nechce trápit po polních cestách tu mám na kochačku a potěšení ze starých časů. Tak doufám, že brzy zaparkuju tuhle swm do party a pokud ano, tak určitě i díky tvé zkušenosti s touhle kráskou.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 30.11.21 v 21:11 10b.

Výstižně popsaný charakter stroje (není to můj šálek) .. Za recenzi

PoldaAles
PoldaAles napsal 17.06.21 v 16:54

Gratuluji a mohu z vlastní zkušenosti potvrdit vše co uvádíš.

SV-DR napsal 22.04.21 v 12:12

Ďakujem ; opísal som ju poriadne , lebo u nás sa nepredáva a ani ja som nevedel aká bude. Yamahu Supertenéré som mal 11 rokov a Suzuki SV 10 rokov , takže keď ma mašina baví ...
Je to môj návrat ku koreňom motorkárčenia , ľahkosť a pohodička.

romanesku
romanesku napsal 22.04.21 v 10:36

Gratulujem, prajem dlhé spolužitie.
Hodne dlhý a podrobný popis, asi najdlhší v slovenčine ...

wild38
wild38 napsal 25.02.21 v 21:03 9b.

moc hezký popis i pocity

callowsick
callowsick napsal 29.10.20 v 13:08 10b.

zajímavej stroj

-Jandys-
-Jandys- napsal 14.05.20 v 01:07 10b.

perfektní recenze, je vidět že tě moc baví a je to super stroj

SLAY
SLAY napsal 22.12.19 v 22:40 10b.

fíháá zajímavej neobvyklej a super vypadající stroj

Rajce2
Rajce2 napsal 15.12.19 v 14:49 10b.

Zdravím druhého majitele na Motorkářích (a prvního v SK), nedávno jsi psal, žes jí projížděl a teď koukám, že už jí vlastníš
Mně dali v obchodě nádrž na výběr a kulatá se mi líbila víc, ale pravda, že když natankuju do plna, trošku "prosakuje" :) Snad se někde potkáme, nebo uděláme sraz všech 11 SWM z Motorkářů
Ať to jezdí.

SV-DR napsal 09.12.19 v 09:50

Matejj k životnosti motora sa neviem vyjadriť , tento má cez 17000km a je v stave nového akurát zabehnutého, pekne ševelí.
Samozrejme u vzducháča trocha počuť mechanické zvuky, piest má väčšiu vôľu . Spolieham na ľudí z továrne Husqvarna ,že si dali záležať a motor je licenčná Honda .
Prečmuchal som všetky možné fóra a diskusie Európskych majiteľov
a na motor sa nikto nesťažoval. Niekto písal o poruche lambda sondy , viac bolo o poškodení vodítka reťaze na kyvke keď je reťaz nedopnutá ako má byť, a u prvých modelov netesné hrdlo nádrže ,ktoré je u novších ročníkoch zmenené.
To som zistil aj ja ,keď som natankoval plnú cca 22 litrov benzínu čo je málo kedy u tohto stroja ktorý má spotrebu cca 3,5-4 litre na stovku. Urobil som na hrdle krúžok zo silikónu a je to vyriešené

smitth
smitth napsal 24.11.19 v 09:55 9b.

A přitom kdyby jawa dala výfuky na pravo pěkně pod sebe a vyhodila tu rádoby retro nádrž tak bych i uznal že se jim Scrambler povedl. Za mě pěkná motorka. At dobře slouží

Stanooo
Stanooo napsal 21.11.19 v 16:47 10b.

Pěkný. Kdybych před rokem nekoupil Himalayana, tak bych si dnes pořídil taky tohle, už kvůli te muší váze. Tak ať to jezdí bez závad!

MATEJJ.
MATEJJ. napsal 21.11.19 v 08:12 9b.

Pekná ...skutočne by ma zaujímalo ako je to zo spoľahlivosťou týchto motorov ci už v Jawe ale aj v prípade SWM ale bez zbytočných emócii
Uvažoval som ze niečo také kúpim najazdím ročne cca 20 000km tak by som zistil ako dlho by sluzila...mal by som relevantne poznatky.
Ale ako som povedal mašina je to pekná

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 20.11.19 v 13:46 10b.

Na scramblera od Jawy který je skoro stejný všichni plivou ale z nějakého SWM jsou podělaní... Přitom je to zrovna takový střep jak ta Jawa. Ale oba jedou...

chillipalmer
chillipalmer napsal 18.11.19 v 16:27 10b.

dekel
dekel napsal 18.11.19 v 14:35 10b.

Krásavec

Animals21
Animals21 napsal 18.11.19 v 13:24 10b.

Hodně pěkný, gratuluju k výběru

SV-DR napsal 17.11.19 v 23:20

Aleš ďakujem Tu je adresa na nemecký porovnávací test SWM https://www.roadste...angenheit_18130.html

PoldaAles
PoldaAles napsal 17.11.19 v 22:52 10b.

Vítám dalšího majitele SWM. Jako spokojený vlastník SWM Gran Milano nemůžu jinak než 10b. Na silver Vase jsem nikdy nejel, ale myslím, že jsi to vystihl dobře. Motor je zábavnější než se zdá dle papírových předpokladů. Jo a ventily jsou opravdu seřiditelné šroubky, takže max. 30 minut a jede se a to se počítá.
Ať slouží k plné spokojenosti mnoho kilometrů.