Yuki Falcon 125 (2017)

Vlastník branko69
Vloženo 19.9.2019
Aktualizováno 12.10.2020

Poměr cena/výkon výborný. Ovladatelná, lehká. Horší propracovanost detailů, barva se loupe na několika místech.

Motorka koupena od FIRMA:Yuki Česká republika (Průhonice)

První dojmy - Lehce ovladatelná. Lehká. Svižná. Padla do ruky okamžitě. Po pár km bylo nutné seřídit pár věcí u dovozce, jinak vše funguje jak má. Výborně brzdí. Za chvíli se naučíte jezdit ostřeji, občas v zatáčkách škrtá stojánek o asfalt, ale to je asi o rychlosti a způsobu jízdy.

Motorku bych doporučil pro - - začátečníci, ten kdo se potřebuje městem dostat napříč do 20-ti minut

Doplňky na motorce - žádné

Jezdím 25 let. Na skutru jen alternativne a drive kratce. Nyni po 2 letech az na ruzne cinske neduhy nenecham na skutr obecne ve meste dopustit. Realne jde o nejrychlejsi dopravni prostredek a to i v porovnani se silnymi moto, ktere se v zacpach mezi auty nepropašují. Takže za tento celkem spokojenost, jen mi vadi pořad dokola servis v kratkych intervalech. Uvítal bych lehce vyšší výkon, ale reálně Vám bude stačit.
Má výborné nastavení plastů při pádu, já na pravý bok, až na drobné škrábance odnese to pouze zrcátko v ceně 350 Kč. Tělo nic, pohoda, no jel jsem celkem pomalu.